Czy rodzice Was wspierają?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Re: Czy rodzice Was wspierają?

przez Sean1 07 sie 2010, 19:09
Już planuję od dłuższego czasu (szit, cały ja, myślę i myślę, i mówię już niedługo...). Ale czekam aż coś kasy wpadnie, bo teraz jest cholernie, naprawdę cholernie cienko, a wiadomo to kosztuje, poza tym moja nn co pisałem już dużo razy, jest trochę bardziej skomplikowana i wolę do prywatnego iść jakiegoś sprawdzonego. Przetrwam jeszcze ten trudny okres, ale podczas studiów jak się uda znaleźć pracę do psychiatry w końcu pójdę.

przez purplepeople 10 sie 2010, 14:48
wiesz co, Twoje problemy z NN to własnie wynik takiego a nie innego traktowania Cię przez rodzicow! zapewne nawet nie wiedziałabyś co to nerwica gdyby nie byli tacy krytykanccy i zachowywaliby się bardziej ludzko. To oni powinni chodzić na terapię- popracowaliby nad swoimi niespełnionymi ambicjami, agresją i być może urojeniami! Strasznie Ci współczuję, Tobie i ludziom w podobnej sytuacji.

Sama mam lęki i czasem towarzyszą mi myśli natrętne i wiem, że rodzice też mieli w tym swój udział! przede wszystkim krytycyzm, sprzeczne sygnały, warunkowe okazywanie miłości, kary fizyczne itp. Nie są złymi rodzicami, ale trochę "zwalili" sprawę:/

Konkludując: wynoś się z domu jak najprędzej i zacznij żyć własnym zyciem! Nie jest to proste ale to najlepsza droga do odzyskania siebie!

przez wiejskifilozof 02 paź 2010, 16:05
Moja mama miała do mnie inne plany , kiedyś gdy nie mogła zaakceptować mojej choroby ;padały ostre słowa . Teraz jest inaczej, widzę już akceptację . Jednak chciałaby mieć normalnego syna . Ojciec nie wie , że się leczę .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg