Masturbacja

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez DarkAngel 23 sie 2007, 01:37
aby zachować czystość i zerwać całkowicie wieź która łaczy nas ze zwierzętami..proponowałbym każdemu nowo narodzonemu dziecku obcinać lub zaszywać to i owo. Rozwiązałoby to spór czy masturbacja jest grzechem i czymś nienaturalnie niezdrowym...
Obrazek
ExModerator

przez gusia 23 sie 2007, 01:38
Zapytajcie 10 znanych wam osób, czy się masturbują. Może z jedna przyzna się bez tortur (pewnie nie dosłyszała pytania). I zapewne będzie to facet, bo kobiety są najczęściej przejawiają w tym względzie mentalność pensjonariuszki. Tyle określeń masturbacji, a nikt się nie onanizuje?

Wychodzi na to, że ci związani zaspokajają swoje żądzę wykorzystując partnera, a cała reszta samotników z przymusu (pasztety takie jak Razer) lub „wyboru” (single udające, że nie są pasztetami i same wybrały samotność) żyje w czystości jak na zdeklarowanych katolików przystało.
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez DarkAngel 23 sie 2007, 01:39
Bzdura - onanizują się niemal wszyscy, a masturbacja jest najczęstszym sposobem osiągnięcia orgazmu. Jeśli mężczyzna powie wam, że do seksu nigdy nie użył ręki to od razu go skreślcie. 95% facetów marszczy freda. Pozostałe 5% albo kłamie albo nie ma obu rąk.
Obrazek
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Amy Lee 23 sie 2007, 02:03
wariott napisał(a):Mam tylko nadzieje, ze nikt z takimi problemami nie bedzie chodzil do ksiedza :D

Do księdza może iść nawet ze złamanym paznokciem, bo jest wolność wyznania 8)

gusia napisał(a):
Amy Lee napisał(a):wyrzuty sumienia.

Hmm,tak ,tu jest problem,bo dlaczego je mieć skoro samemu sobie sprawia sie przyjemność?Nie powinno się mieć wyrzutów.To moje zdanie.

Ale to nie jest kwestia czy powinien, tylko że po prostu autor wątku napisał, że ma. A to nerwicowe może być, takie widzenie "nieczystości" w sobie.

A tak w ogóle to szkoda dyskutować, bo tu każdy w sumie o czym innym gada. Jedni o psychologii, inni o seksuologii, inni o religii i oczywiste, że nic z tego konkretnego wyniknąć nie może.
Amy Lee

przez Twilight 23 sie 2007, 07:31
Felicity napisał(a):Jeżeli chodzi o samogwałt, to dobrym źródłem informacji jest "Miłujcie się!".

O Boże wszelkich wyznań, co za kompletny brak elementarnej wiedzy i oczytania. Krew sie gotuje jak sie coś takiego czyta, ale nie ze względu na poziom bzdurności, bo to pal licho po stokroć.

Szlag mnie trafia ze względu na ofiary prawdziwych gwałtów, wykorzystywanie określenia tragedii milionów (tak, niestety, w samych tylko stanach zjednoczonych jakaś kobieta pada ofiarą gwałtu co 2 minuty...) ludzi każdego roku do wyrażania swoich przekonań religijnych jest juz nie tylko niesmaczne, ale wręcz kawałem skurczysyństwa.

Nie wspomnę już nawet o tym, ile przypadków pedofilii zarówno wśród religijnych osób prywatnych, jak i księży nie ''doszłoby do skutku", gdyby ludzie szukali pomocy u specjalistów, zamiast wmawiać sobie brednie o grzechu, nieczystości i karze. W takiej chwili przypominają mi sie setki wspomnień ofiar gwałtów, które wstydziły się sięgnąć po pomoc, z dokładnie tego samego powodu. Urwę w tym momencie, bo nie ręczę za cenzuralność określeń - dość tylko, że hańba, wielka hańba kapłanom wstydu, niezależnie od wyznawanej religii.

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez silesiaster 23 sie 2007, 13:45
to wszystko jest takie przycięzkie co piszecie - ja wiem swoje, że m nie jest niezbędna - jak niektórzy starają sie na to wskazywać - i wiem też że na pewno nie ma dobrego wplywu na psychikę - zdania swego nie zmienie - wiec sie nie wysilajcie

pozdrawiam

przez didado1 23 sie 2007, 19:32
xxx
Ostatnio edytowano 03 mar 2008, 22:27 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz
znikłam i mnie nie ma .........

przez DarkAngel 23 sie 2007, 23:42
Ten avatar to pewnie przez brak masturbacji...psychika podpowiada co jej trzeba.... :cry:
Obrazek
ExModerator

przez Twilight 24 sie 2007, 00:05
Ok, ok :D starczy tego offtopa, proszę państwa.
PersonaNonGrata

przez gusia 24 sie 2007, 00:06
didado1 napisał(a):więc się nie wysilaj i nie masturbój

Przecież to nie jest wysiłek... :roll:
Właśnie niektórzy robią to by się nie wysilać :mrgreen:
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez Twilight 24 sie 2007, 00:09
Chodziło o wysilanie sie na zrozumienie tego co piszą inni, skrót myślowy aka Macierewicz, ciekawe, co by powiedział, że zalazł sie w topicu o masturbacji.

Dosyc off-topa, bo zacznę czyścić :D

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez silesiaster 24 sie 2007, 20:08
dzięki za pochwaly co do mojego avatara - ciesze się, że sie podoba a tu macie co by Wam nie było nudno Obrazek

Nie rozumiem

przez Twilight 24 sie 2007, 20:19
Jak się komuś chusteczka kojarzy, to musi mieć nieźle na myśli (mówie o autorze grafiki, nie posta) ;) Ale doceniamy styl reklam amerykańskich z czasu krótko przed II wojną światową, świadomość korzeni artystycznych i takie tam...

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez viper_88 27 sie 2007, 23:41
silesiaster napisał(a):ludzie nie wprowadzajcie w bład to że niby dużo osób to robi wcale nie znaczy, że jest to normalne i zdrowe tak fizycznie jak i psychicznie

Ty chyba nie wiesz, co piszesz... Poczytaj do jakichś frustracji moż (bo niekoniecznie musi) doprowadzić brak masturbacji w wieku dojrzewania, kiedy to produkcja hormonów jest największa.
Morrisa napisał(a):Zgadzam sie z silesiaster...to nie jest dobre, brak kontroli nad własną seksualnością strasznie spłyca jestestwo człowiek..w końcu człowiek to zwierze rozumne...zwierzę, które chociażby przez represję społeczną jest zmuszone do panowania nad własną zmysłowością...a to nie znaczy też , że może dać upust tym emocją kiedy nikt nie widzi..

Ten pogrubiony fragment, to właśnie odpowiedź na chęć do masturbacji. Człowiek, to zwierzę, którym w pewnym stopniu kierują instynkty i tego się nie zmieni.

Jeśli, tak, jak to sugeruje Amy_Lee, autor tematu ma problemy ze względów nerwicowych, to w takim wypadku może podjąć leczenie (natomiast nienależy strofować się z żadnych powodów religijnych).

Jak widzę, to będę pierwszym w tym temacie, który to napisze, ale co mi szkodzi:

Sam masturbuję się do kilku razy dziennie (a przynajmniej minimum raz dziennie) i nie widzę w tym nic złego. Jeśli jest mi dzięki temu dobrze, to zostaje jedynie praktykować to dalej ;)

Wiem, że były tu posty o tym, że nie jest to forum religijne, ale mimo to napiszę o jednym, zabawnym dla mnie argumencie Kościoła, który jest przeciwko masturbacji.

Mianowicie, nie rozumiem argumentu, który mówi, że masturbacja (w przypadku mężczyzny) jest "marnotrawstwem nasienia". Co przychodzi mi z nasienia, którego w ten sposób nie uwolnię, a jeednocześnie nie zapłodnię nim kobiety? Przecież takie plemniki i tak z czasem obumierają po to, by na ich miejsce powstały nowe

P.S. Uprzedzam pytanie: Jestem ateistą

Sortuj wg