Masturbacja

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Masturbacja

przez Pinkii 15 mar 2011, 22:25
Linka- i tu zonk, bo ja mam tylko takie! :mrgreen: Poważnie.
Obrazek
zbanowany

Masturbacja

przez Kai 15 mar 2011, 22:26
linka, przecież wiadomo do czego służy łechtaczka :P

Przecież przy oralu nie wsadza się języka do środka.
Przynajmniej zazwyczaj.
" Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię. "
" Gdy odczuwamy brak samych siebie, wszystkiego nam brak. "
— Johann Wolfgang Goethe
" Po co żyć, nie czując że żyjesz ?"
Kai

Masturbacja

przez linka 15 mar 2011, 22:26
8) no i co kobieta to reakcja - na takie sprawy nie ma "szablonu" .

-- Wt mar 15, 2011 9:27 pm --

Marek77 napisał(a):Nie wiem czy wiecie ze mozna nie miec łechtaczki i osiągnąc łechtaczkowy orgazm...

Nie mieć łechtaczki w związku z czym - obrzezaniem? No wtedy to faktycznie musi być świetny orgazm..... :shock:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Masturbacja

przez Shadowmere 15 mar 2011, 22:30
No tak..gdybym nie miala lechtaczki,to musialabym sie nauczyc orgazmu poprzez drapanie karku :mrgreen:
Shadowmere

Masturbacja

przez BladzacyAniolek 15 mar 2011, 22:32
Kai to prawda wiele razy pisałam do Ciebie na Fb, wiele Ci opowiadalam o sobie. Ale takie pisanie listów, a rozmowa w cztery oczy to różnica. Dzwonić do siebie mi nie pozwoliles, gdy Ciebie pytałam o przyjacielskie spotkanie, to mnie zlewales, ignorowales. Traktowalam Cię jak przyjaciela, a Ty /cenzura/ miałeś mnie w dupie, i teraz smiesz prawic mi moraly.
F34.1, F43.2, F60.3

BladzacyAniolek = pssyche

http://samotnadusza-psyche.blogspot.com/

Masturbacja

przez linka 15 mar 2011, 22:33
Marek77, ale to już wkraczamy w jakieś naukowe teorie ..... wiesz to tak jak z bólem fantomowym, boli cię noga którą ci amputowali.....

-- Wt mar 15, 2011 9:35 pm --

Shadowmere, wiesz jak by cię dopadł jakiś wyjątkowo kręcący cię pan, to samym świntuszeniem i drapaniem po karku ( swoją drogą całkiem poważna strefa erogenna) mógłby doprowadzić.... :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Masturbacja

przez linka 15 mar 2011, 22:41
Marek77, a ile to jest nadmiar, bo po raz kolejny - mówimy tu o NIE NAŁOGOWYM tylko zwykłym masturbowaniu się, a nie o jakichś eksperymentach, mózgach, sondach i szczurach 8)
A myślisz, ze brak rozładowania nagromadzonego napięcia seksualnego jest zdrowe dla organizmu??
Nie przesadzałabym że to tak groźne jak heroina :lol:
Przyjaciel forum

Masturbacja

przez linka 15 mar 2011, 23:13
Marek77, e pewnie ta książka jest związana z religią - to ja dziękuję.
Ok - po kilkanaście razy dziennie to faktycznie nie jest fajna sprawa, ale jeśli ktoś robi to raz na tydzień...... to raczej nie powinien mieć ani wyrzutów sumienia ani się tym martwić ( pomija kwestie religijne) - bo to całkiem naturalny sposób radzenia sobie z napięciem seksualnym..... no chyba że się powstrzymuje, ale o ile wiem to organimz wtedy wymusza - nocne polucje itd, kobiety też mają zwykle wtedy erotyczne sny i potrafią przeżywać orgazm we śnie.... :mrgreen:
Przyjaciel forum

Masturbacja

przez Pinkii 15 mar 2011, 23:22
linka napisał(a):kobiety też mają zwykle wtedy erotyczne sny i potrafią przeżywać orgazm we śnie.... :mrgreen:

I to jaki ! Najlepsze :105: :twisted: haha
Obrazek
zbanowany

Masturbacja

przez depresyjny86 16 mar 2011, 01:49
no chyba że się powstrzymuje, ale o ile wiem to organimz wtedy wymusza - nocne polucje itd

Ja się nie masturbuje,hmm i jakoś nie zauważyłem,żebym się w nocy ee ten tego,no,żeby nastąpiła polucja :mrgreen: :oops: :oops: :oops:
No chyba,że chodzi o powstrzymywanie się przed...wiadomo czym,no to i tak też z tego powodu się nie stegowałem....#wstydliwewyznania
:)

Masturbacja

przez wiosenka26 16 mar 2011, 12:08
Pinkii napisał(a):
linka napisał(a):kobiety też mają zwykle wtedy erotyczne sny i potrafią przeżywać orgazm we śnie.... :mrgreen:

I to jaki ! Najlepsze :105: :twisted: haha

Hih zgadzam sie z Toba :) :)

Masturbacja

przez marcja 16 mar 2011, 18:35
Pinkii napisał(a):Mam pytanie do kobiet, intymne- macie orgazmy łechtaczkowe czy pochwowe? Bo może Markowi o pochwę chodziło.

Oooo, jakze moglam nie zauwazyc tego pytania, uwielbiam takie tematy :mrgreen:

Zdecydowanie lechtaczkowe, pochwowe zaledwie pare razy, ale w sumie nie widze wiekszej roznicy pomiedzy nimi - w intensywnosci, czy w umiejscowieniu... Bo niektorzy mawiaja, ze jeden jest bardziej skoncentrowany w 1 miejscu, a 2 rozchodzi sie "po calym ciele". Jak dla mnie oba sa takie same :)

A sny erotyczne bardzo rzadko mam - jako nastolatka miewalam czesciej...

Masturbacja

przez Arsis 16 mar 2011, 19:01
Marek77 napisał(a):Arsis temperament swoja drogą ,fizjologia swoją-fakty naukowe-zbyt częsta ejakulacja u mezczyzn powoduje deficyty poznawcze wynikajace z zaburzenia biochemii mózgu(głównie sensytyzacji (odwrażliwienie) ulegaja receptory opioidowe,dopaminowe i muskarynowe-acetylocholiny)... znaczy to tyle ze nałogowy onanista czuje sie na głodzie (gdy odczuwa przymus ponownej masturbacji) jak heroinista i kokainista razem wzięci.

Jeżeli mówimy o zbyt częstej ejakulacji, to w grę nie wchodzi tylko masturbacja, ale też seks jako taki. W każdym razie, ja nie mówiłem o kompulsywnej masturbacji, bo to zupełnie co innego, tylko o takiej, której używa się w celu rozładowania napięcia seksualnego. Wiem, że orgazm i każdy narkotyk pobudza układ nagrody do produkcji endorfin i dopaminy i w pewnym momencie może dojść do zaburzeń, ale nie rozgraniczał bym tego na częstotliwość. Wtedy by wyszło, że ludzie, którzy codziennie uprawiają seks są także uzależnieni, bo zaburzają biochemię mózgu, a tu chyba nie o to chodzi. Ale rozumiem, co miałeś do przekazania.

Masturbacja

przez ver 21 mar 2011, 08:28
ale masturbacja jest szkodliwa i tyle. To działa jak alkochol i inne tego specyfiki.
ver

Sortuj wg