Masturbacja

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Masturbacja

przez khaleesi 15 mar 2011, 08:06
człowiek nerwica, oj ja tam też nie idą do łóżka by się wyżyć nie bo stosuje zasadę ,że trzeba kogoś dłużej poznać no i trzeba być parą a nie od razu do wyrka :lol:
Daj spokój czekoladkom lepiej jogurt zjedz .Też słodkie a poprawia metabolizm . :mrgreen:

bez masturbacji to jak juz pisałam sfrustrowany jest człowiek ,choć to nie reguła .Przecież są ludzie aseksualni więc. :bezradny:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Masturbacja

przez ola 22 15 mar 2011, 12:51
o matka ja to pisałam do psyche,a nie do ciebie aniołku i przestan ja wiem ze jestes w patrzona w niego jak w obrazek,ale ja nie,

-- 15 mar 2011, 12:57 --

wiesz co perzejzałąm twoje posty anołoku,przestan prosze cie nas poprawic nie jest jakis tam bog,dla nas tak,dla ciebie nie,nie wymagaj od nas tego,zebysmy wszyscy darzyli go szacunkiem,ja w niego nie wieze,wiez sibie sama,czy stało by sie cos gdybys nie poprawiała mnie cyz kogos?umrzesz?natretne mysli?ojoj dla mnie jest jakis tam i bedzie
ola 22

Masturbacja

przez BladzacyAniolek 15 mar 2011, 17:31
a czy ja Ciebie poprawiam? albo kogoś innego? zmuszam Cię do czegoś? nigdzie nie napisałam, że masz wierzyć w Boga... w tej chwili wymyslasz. przeczytaj swój post, i stwierdz jeszcze raz kto kogo namawia... od nikogo niczego nie wymagam. masz tendencje do dodawania sobie... i popracuj nad pisownia. serdecznie pozdrawiam.

p.s. skoro w Niego nie wierzysz to po co ciągle o Nim wspominasz? skoro On nie istnieje, to jaki sens mają Twoje natrectwa? powinnas być zdrowa...
F34.1, F43.2, F60.3

BladzacyAniolek = pssyche

http://samotnadusza-psyche.blogspot.com/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Masturbacja

przez wiosenka26 15 mar 2011, 18:06
psychopatka napisał(a):Chodzę na terapię dla DDA. Poza tym chciałam iść do seksuologa, ale to mase pieniędzy kosztuje taka jedna wizyta. Już nawet się zapisałam do jednego, ale dzień przed odwołałam, bo stwierdziłam że 80 zł na seksuologa to przegięcie..

Wiesz, psychopatka, mysle, ze jednak te 80 zl za psychologa, to wcele nie jest duzo...z glupia bluzke trzeba tyle zaplacic w sieciowca. Mysle, ze, z tego co czytam o Twoim problemie, powinnas udac sie do takiego specjalisty. On pomoze zrozumiec ci reakcje twojego ciala. Moze ci w tym pomoze. A masturbacja sama w sobie, nie jest ZLEM, tylko normalna reakcja organizmu. Ale tylko wtedy, gdy sprawia Ci przyjemnosc i satysfakcje, a nie wprowadza Cie w poczucie winy.

Masturbacja

przez BladzacyAniolek 15 mar 2011, 20:29
Kai napisał(a):Nie mam słów, ale kiedyś się przekonasz, iż robiłaś to nie ze względu na Boga a, żeby siebie dręczyć.

Cieszę się niezmiernie, że Twoja wiedza jest tak prze potężna, że wiesz lepiej ode mnie. Tylko pogratulować. :brawo: Widocznie masz niesamowity dar wglądu w "nieświadomość" ludzką... I to jeszcze bez żadnej rozmowy! W psychoterapeutę się bawisz?
F34.1, F43.2, F60.3

BladzacyAniolek = pssyche

http://samotnadusza-psyche.blogspot.com/

Masturbacja

przez paradoksy 15 mar 2011, 21:44
Kai, nie wmawiaj komuś czegoś, o czym nie masz pojęcia.
:-|
To, ze u Ciebie tak jest/było, nie znaczy wcale, ze innych będzie tak samo.
paradoksy

Masturbacja

przez Kai 15 mar 2011, 21:55
paradoksy, ja Patrycję znam znacznie bardziej niż z tego forum.

Mogę się mylić, ale strzelam w coś na podstawie moich przypuszczeń.
" Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię. "
" Gdy odczuwamy brak samych siebie, wszystkiego nam brak. "
— Johann Wolfgang Goethe
" Po co żyć, nie czując że żyjesz ?"
Kai

Masturbacja

przez Shadowmere 15 mar 2011, 21:59
Cieszę się,że nie mam podobnych problemów.Dla mnie to przyjemnosc i tyle.
Szczesliwie nie dorabiam sobie do wszystkiego moralnej ideologii-pogieloby mnie do reszty :mrgreen:
Shadowmere

Masturbacja

przez Kai 15 mar 2011, 22:00
Shadowmere, ależ jesteś szczęśliwa :))

Nie wierzysz w nic czy jak to wygląda ?
" Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię. "
— Johann Wolfgang Goethe
Kai

Masturbacja

przez linka 15 mar 2011, 22:02
Kai, :lol: w życiu z nią nawet nie rozmawiałeś, więc przestań prawić jak nawiedzony kaznodzieja który zna wszystkich lepiej jak oni siebie........ bo to jest żenujące.

-- Wt mar 15, 2011 9:02 pm --

Shadowmere napisał(a):Cieszę się,że nie mam podobnych problemów.Dla mnie to przyjemnosc i tyle.
Szczesliwie nie dorabiam sobie do wszystkiego moralnej ideologii-pogieloby mnie do reszty :mrgreen:

:uklon: :uklon: :uklon: :uklon: :uklon: :uklon:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Masturbacja

przez Shadowmere 15 mar 2011, 22:02
Wierzę w masturbację :mrgreen:
Dobry Pan Bóg podarowal mi świetny organ,ktory sluży tylko i wylacznie do tego,by sprawiac sobie przyjemnosc.
Wypadaloby docenić taki prezent,a nie mieszac Stwórcę w jakieś klerykały.
Shadowmere

Masturbacja

przez Kai 15 mar 2011, 22:07
linka, a ty skąd to możesz wiedzieć ?

Znam ją dłużej niż jest zarejestrowana na forum (chyba), często rozmawiamy na fb...

-- 15 mar 2011, 21:08 --

Shadowmere, :)))
— Johann Wolfgang Goethe
Kai

Masturbacja

przez Shadowmere 15 mar 2011, 22:08
Taaaaak??A o jakim organie mówimy?
Bo ten ,o ktorym mówię z calą pewnoscią nie ma wielu zastosowań.. :roll:
Shadowmere

Masturbacja

przez Kai 15 mar 2011, 22:14
Marek77 napisał(a):Shadowmere ten który słuzy Ci do masturbacji...

Jest ich kilka, a do orgazmów jeszcze więcej :oops:
— Johann Wolfgang Goethe
Kai

Sortuj wg