Czy tez tak macie?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Czy tez tak macie?

przez camil18 22 lip 2010, 21:25
Witam! Caly czas o czyms mysle. Gdy ogladam film, czytam ksiazke ide na spacer to caly czas o czyms mysle.. Tyle ze mysle o tych raczej nie milych sytuacjach...;/ Czy wy tez tak macie? W skrocie: nie potrafie sie skupic na danej czynnosci bo mnie te chole... mysli oblezaja;/

Re: Czy tez tak macie?

przez emicórcia 23 lip 2010, 09:36
Tak było. Walczyłam z tym sama, później z lekarzem. Minęło, ale na twoim miejscu nie liczyłabym na to.
emicórcia

przez camil18 23 lip 2010, 11:46
Jak z tym walczylas? Bo ja juz nie wytrzymuje:/ Dlaczego na moim msc nie liczyla bys na to?;/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez emicórcia 24 lip 2010, 11:11
Jeździłam rowerem do utraty sił. Zostawałam w pracy po godzinach, na ochotnika. Bawiłam się, tańczyłam, śmiałam do upadłego. Znajdowałam mnóstwo zajęć wymagających uwagi. Znalazłam faceta i odizolowałam się od toksycznych ludzi. Nie chciałam pozbawić cię nadziei, ale to nie jest proste. Nie brałam żadnych leków. Tylko psychoterapia. Ale dziś zmierzyłabym się tak z tym koszmarem.
emicórcia

przez wrazliwy 24 lip 2010, 13:01
[quote="emicórcia"]Znalazłam faceta i odizolowałam się od toksycznych ludzi./quote]

emicórcia,a jacy to byli ci toksyczni ludzie?
Poza tym, rozumiem, że nie celowo, z premedytacją szukałaś faceta? ;)
Ludzie, którzy uchodzą za twardych są tak naprawdę dużo bardziej wrażliwi niż ci, którzy są mocno chwaleni za swoją wylewną wrażliwość. Chcą uchodzić za twardych, ponieważ ich wrażliwość, gdy się ujawnia, przysparza im tylko bólu.

przez camil18 24 lip 2010, 13:27
Ja tez nie chce zadnych lekow... Hmm musze skonsultowac sie z psuchologiem...

przez emicórcia 24 lip 2010, 17:06
To on znalazł mnie. Nie myślałam już o facetach a tym bardziej nie dbałam o to by im się podobać. Byłam celem... rozumiesz. Ale polubiliśmy się itd. Toksyczni to moi najbliżsi
emicórcia

przez wrazliwy 24 lip 2010, 17:27
emicórcia napisał(a):Nie myślałam już o facetach a tym bardziej nie dbałam o to by im się podobać. Byłam celem... rozumiesz. Ale polubiliśmy się itd. Toksyczni to moi najbliżsi

To ja mam teraz trochę podobnie. Tzn. staram się od niedawna podchodzić do tego, że mam wyje**ne na to i nie zależy mi na szukaniu, zaczepianiu, podrywaniu dziewczyn. Obecnie myślę o tym by trochę się "podleczyć" z mojej dolegliwości i zmienić nastawienie.

Hmm, duża grupa z moich najbliższych, tzn rodzina, to też dla mnie w pewnym sensie toksyczne osoby.

camil18, może daj upust gdzieś tym myślom?
A może wyjdź do ludzi? :smile:
Ludzie, którzy uchodzą za twardych są tak naprawdę dużo bardziej wrażliwi niż ci, którzy są mocno chwaleni za swoją wylewną wrażliwość. Chcą uchodzić za twardych, ponieważ ich wrażliwość, gdy się ujawnia, przysparza im tylko bólu.

przez emicórcia 24 lip 2010, 20:22
się nie zcieram się nie zawodzę
emicórcia

Sortuj wg