ksiądz/ psychoterapeuta

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

ksiądz/ psychoterapeuta

przez grzywka84 28 cze 2010, 00:01
Witam wszystkich,

poszukuję dobrego księdza psychoterapeuty w Warszawie. Idealnie by było, gdyby specjalizował się w nerwicy natręctw. Możecie kogoś polecić? Jeśli tak, to proszę o namiary na adres grzywka84@onet.pl

Wielkie dzięki.

Re: ksiądz/ psychoterapeuta

przez brokenwing 28 cze 2010, 02:53
grzywka84, Witam .
Czemu taka konfiguracja ksiądz/psychoterapeuta ? Nie pytam ze złośliwości tylko z ciekawości .Sam muszę zacząć szukać psychoterapeuty .Żadnej opcji nie wykluczam nawet księdza/psychoterapeuty
brokenwing

przez ola 22 09 lip 2010, 13:20
siema odezwij sie do mnie moze mamy podobny pobleem,wulgarne mysli o Bogu? ja juz mysle ,ze celowo to wszstko robie,jezeli mozesz mi pomoc chohciaz gadka to byłabym wdzieczne.bo top chyba głupio zabrzmi,ale szukam usprawiedliwienia i chciałabym sie zapytac,czy tez celowo myslisz o tym wszystim?nie tyle co zmuszenie sie do myslenia,tylko celowo i czy to jest element tej doloegliwosci,bo wiesz ja to czasem sama siebie bije,pisze oowazanie, i to zeby Bogu pojazac,jak miz tym zle i nie wiem bo potem w głowie słysze te mysl nie udawaj przed Panem Bogiem,odpisz prosze
ola 22

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Majster 09 lip 2010, 16:29
grzywka84 napisał(a):poszukuję dobrego księdza psychoterapeuty w Warszawie. Idealnie by było, gdyby specjalizował się w nerwicy natręctw. Możecie kogoś polecić? Jeśli tak, to proszę o namiary na adres grzywka84@onet.pl
To chyba egzorcysta jakis..
Problem lezy wlasnie w tym, ze nie uwazasz za sluszne szukac pomocy u osoby swieckiej. A zdaje sie, ze psychologa, szczegolnie dobrego, latwiej znalezc w cywilu niz w habicie. Pozdrawiam ;)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez Zwykłyfacet 12 lip 2010, 22:29
Majster napisał(a):Problem lezy wlasnie w tym, ze nie uwazasz za sluszne szukac pomocy u osoby swieckiej. A zdaje sie, ze psychologa, szczegolnie dobrego, latwiej znalezc w cywilu niz w habicie. Pozdrawiam ;)

Może masz rację, ale nieraz świeccy psychologowie lecą po księdza.
http://niewiarygodne.pl/kat,118594,titl ... caid=6a82e

Przypadek Julii został w ostatnich latach opisany na łamach wielu czasopism. Dla wielu obserwatorów jest on o tyle intrygujący, że o nadprzyrodzonym charakterze zdarzeń z udziałem kobiety mówili naukowcy, m.in. specjaliści ze świata medycyny, którzy zwykle sceptycznie podchodzą do zjawisk, które określa się jako nadnaturalne.

Jedynie fizyka może coś takiego wyjaśnić ( np. "Teoria próżni fizycznej" prof. G. Szypowa) bo w końcu naukowcy którzy badali tą kobietę sobie tego nie wymyślili ?

Sortuj wg