Pomóżcie mi.

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Pomóżcie mi.

przez zrozpaczona20 24 cze 2010, 18:39
Znacie może jakiegoś dobrego psychiatre w Poznaniu? Ale najlepiej żeby było za darmo.
zrozpaczona20

Re: Pomóżcie mi.

przez Allef 26 cze 2010, 13:20
Cześć :). Przede wszystkim nie rozpaczaj. Nie jestem z Poznania, ale idź do odpowiedniego szpitala czy przychodni, gdzie przyjmuje psychiatra. Będzie za darmo, lekarz jest zobowiązany do zachowania wszystkiego w tajemnicy. Myślę, że będzie dobry, ma tylko postawić diagnozę i ewentualnie przepisać leki. Ważniejsze, żeby był dobry psychoterapeuta. Głowa do góry :).
Allef

przez zrozpaczona20 26 cze 2010, 13:25
Juz sie umowiłam na spotkanie ale zastanwiam sie czy je odwołac.
zrozpaczona20

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Allef 26 cze 2010, 14:38
Cóż, taki już nasz urok, że rzadko mamy pewność, czy dobrze robimy. Idź, bo będzie coraz gorzej i coraz szybciej będzie się pogarszać. Po pierwszej wizycie wątpliwości ustąpią a ich miejsce zajmie spokój. Masz tylko natręctwa, czy jeszcze kompulsje i lęki?
Allef

przez brokenwing 26 cze 2010, 15:37
zrozpaczona20 napisał(a):Juz sie umowiłam na spotkanie ale zastanwiam sie czy je odwołac.

[Dodane po edycji:]

Allef napisał(a):Cóż, taki już nasz urok, że rzadko mamy pewność, czy dobrze robimy. Idź, bo będzie coraz gorzej i coraz szybciej będzie się pogarszać. Po pierwszej wizycie wątpliwości ustąpią a ich miejsce zajmie spokój. Masz tylko natręctwa, czy jeszcze kompulsje i lęki?

Ja popełniłem błąd ,przerwałem terapie i przestałem brać leki .Moj stan pogorszył sie bardzo ,teraz czuje nieuzasadniony lęk przed lekarzami ..strasznie walczę ze samym sobą.
Nie zróbcie podobnego błędu !!! Leczenie to jedyny sposób poprawy naszego stanu zdrowia
brokenwing

Sortuj wg