czy ktos ma podobnie?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Re: czy ktos ma podobnie?

przez mm_ 22 cze 2010, 15:21
marishka napisał(a):ale jak pojawilo sie to przewrazliwienie na dotyk-zalamalam sie. bo jak tu chodzic?nago sie nie da :why:

marishka napisał(a):dziekuje za odpowiedzi..o rany poczytalam o tej przeczulicy neurologicznej i jeszcze bardziej sie
zalamalam :why: To moze byc trudniejsze do wyleczenie niz nerwica..o jenyy..nie mam juz sił :( :( :(

Nie chciałam Cię straszyć, może to i sama nerwica.. ale myślę że warto byłoby to jeszcze z jakimś dobrym specjalistą skonsultować tym bardziej że towarzyszy temu jakaś choroba fizyczna związana z układem moczowym.
mm_

przez zdesper 22 cze 2010, 15:23
To jest wlasnie odczucie chodzących mrowek:) głownie po czole.Powiedzmy ide spotkac sie z kims ,rozmawiam jest fajnie az nagle poczuje te mrowienie i bah ...trace watek rozmowy,zaczynam sie skupiac tylko i wylacznie na tym mrowieniu.Nie jest to zalezne od tego czy leze czy chodze.Po prostu pojawiaja mi sie takie mysli i czuje sie kompletnie bezradny i zagubiony.Albo podobnie jest jak np ucze się czegos to jak poczuje ze cos mnie zaswędzi to pojawia sie irytacja i totalna dekoncentracja.Musze w takich momentach od nowa przypominac sobie na czym staneła moja nauka.Podobnie jest z ubraniami .Ciagle poprawiam sie,jest mi niewygodnie ,to zdjejmuje koszulke ,to nawet non stop poprawiam poduszek ktora lezy obok i to na dodatek nie tak jak powinna!:P.Nie ma co sie oszukiwac to jest ciezki rodzaj NN dotykajacy kazdego aspektu życia i ja wiem ze jak juz dobiore leki to bede je bral do konca życia.(Pamietajmy o tym ze leki nie leczą NN tylko lagodza objawy).W lagodniejszych przypadkach w ktorych w wiekszosci sa to kompulsje psychoterapia jest jak najbardziej wskazana.

Pozdrawiam jeszcze cieplej:) :)

Jakbys miala jeszcze jakies pytania mozesz pisac na prv.

Adaś
zdesper

przez marishka 22 cze 2010, 15:32
Dziekuje Wam bardzo za odpowiedzi:*:*:*
Musze to wszystko przemyslec.. a do neurologa pojde,dziekuje za sugestie-lepiej wykluczyc wszystkie mozliwosci,a jest ich wiele..
Pozdraiwam
Trzymaj sie Adas:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zdesper 22 cze 2010, 16:22
:))
zdesper

przez marishka 22 cze 2010, 22:23
Adas mam jeszcze pare watpliwosci i bede Ci wdzieczna jesli odpowiesz:]
Czy te parestezje zaczely Ci sie od jakiejs konkretnej sytuacji? a moze wiazesz je z czyms szczegolnym? czy moze miec na to wplyw depresja, czy to tylko domena nerwicy, jak sadzisz?
I jeszcze ostatnie;)- czy lezac w lozku tylko nie pogarszasz swojego stanu? bo wiesz jak to jest jak sie na czyms skupiasz- jest tylko coraz gorzej i gorzej odczuwalne..
Chociaz ja studiuje i pracuje zapiernicz jest, a mimo zlapalam te przeczulice :roll: wiec juz sama nie wiem. niby sie nie skupiam, bo zwyczajnie nie mam czasu, ale jednak to czuje :evil:

[Dodane po edycji:]

Adas odpowiedz plizzz :roll:

przez zdesper 10 lip 2010, 19:03
Adaś to jednak piękne imię:))

pw
zdesper

Sortuj wg