nicki do gry

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

nicki do gry

przez dremor 28 kwi 2010, 17:55
Witam. Mam nerwice i nerwice natrectw ktora nie daje mi spokoju. Moja nerwica natrectw dotyczy ogólnie wszystkiego po trochu ale najbardziej komputera. Mam taki duzy problem chodzi o to ze lubie tylko jeden nick - Dremor. Gdy chce wymyslic jakis inny ( bo czasem jest zajety ten nick) to wtedy pojawiaja sie duze natrectwa. Np nie pasuje mi litera lub wymowa w kazdym nicku oprucz Dremor. I nie wiem co zrobic czasem przez kilka dni mecze sie zeby wymyslic nick do gry a i tak kazdy mi sie nie podoba. W internecie oblukalem wszystkie strony z nickami i to samo. Co zrobic trzeba? Czy powinienem przestac martwic sie tym ?

Re: nicki do gry

przez Majster 28 kwi 2010, 18:10
Mam taki pomysl, moze podziała: przestan w ogóle grać na kompie ;) Zrób sobie taką półroczną odwykówke.
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez nemis 28 kwi 2010, 18:11
Moze to perfekcjonizm? Ostatnio stwierdzilem cos takiego u siebie.
Ja zawsze daje nemis, a jak jest zajety to nemis123.
Sprobuj dodawac cyferki, a jak nie to wymyslaj jakies smieszne nicki, typu "DONT SHOOT!" ;-)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dremor 28 kwi 2010, 18:20
nemis napisał(a):Moze to perfekcjonizm? Ostatnio stwierdzilem cos takiego u siebie.
Ja zawsze daje nemis, a jak jest zajety to nemis123.
Sprobuj dodawac cyferki, a jak nie to wymyslaj jakies smieszne nicki, typu "DONT SHOOT!" ;-)

rzeczywiscie jak dodam liczbe 3 to mi nie przeszkadza

Sortuj wg