Czy to może być NN?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Czy to może być NN?

przez camil18 27 kwi 2010, 18:56
Witam. Jestem tutaj praktycznie nowy... Od pewnego czasu mam cos takiego ze caly czas musze o czyms myslec... tj. nie moge sie skupic na danej czynnosci. Wyobrazam sobie jakies sytuacje, ukladam dialogi... Do tego mam okropne mysli dotyczace moich bliskich. po prostu wyobrazam sobie ich smierc;// to jest okropne. Jestem DDA. Powracam do negatywnych sytuacji z mojego dziecinstwa. To trwa juz jakies 1.5 roku ale ostatnio sie nasililo i te mysli staja sie nie do zniesienia. Wogole ostatnio lapie same doly pojawily sie juz mysli samobjcze. Czy ktos moze domyslac sie co to jest?? Czy wogole cos moze mi byc czy to tylko moja wyobraznia?:/

Re: Czy to może być NN?

przez Goldielocks 27 kwi 2010, 20:14
Witaj Camil. ;)

Jeśli te myśli nawracają wbrew twojej woli i są przykre, nie od zaakceptowania - to może to być NN.

Najlepiej jakbyś udał się z tym problemem do lekarza specjalisty.

Skoro to już trwa 1,5 roku... to nie ma na co czekać!!!

Myśli samobójcze - występują często obok NN - a są one skutkiem towarzyszącej tej chorobie - depresji.
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez camil18 27 kwi 2010, 21:19
Tak nie panuje juz nad tymi myslami... . Staram sie myslec o czyms dobrym, milych wspomnieniach ale za chwile juz oblegaja mnie te cholerneeee mysli:/ Masz racje jak najpredzej musze isc do psychologa...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Goldielocks 27 kwi 2010, 21:23
Wiesz, z doświadczenia wiem, że bez leków się nie obejdzie... Przy tej "specyficznej" chorobie.

Cieszę się, że poważnie myślisz o wizycie u psychologa. :D

Daj znać, jak było. :)

Pozdrawiam i trzymam kciuki. :smile:
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

przez camil18 27 kwi 2010, 21:31
A ty na to chorujesz? Zalozmy ze jestem chory na NN... Mam 19 lat czy jezeli choroba jest wykryta we wczesnym stanie jest szansa na calkowite jej wyleczenie? Wiem ze zawsze jest na to szansa.

przez Goldielocks 27 kwi 2010, 21:39
Tak - choruję na NN. I mam nadzieję, że wreszcie się wyleczę. Czego i Tobie życzę. :D

PS: Leczenie jest, jak gra w totolotka... Żeby wygrać trzeba grać! :mrgreen:

Sortuj wg