Skocz do zawartości
Nerwica.com

obsesja, nerwica natręctw a moze milosc?


anka2710

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem do kogo sie zwrocic z tym pytaniem choc 2 lata chodze na psychoterapie nadal nie wiem co to jest dopiero teraz mysle ze moze jest to nerwica natręctw wyglada to tak

 

mam partnera jak wiekszosc ludzi ale problem polega na tym ze ciagle kolacza sie gdzies w glowie mysli o nim ciagle i nieustannie w sumie nawet nie wracaja bo ciagle sa nawet jka cos ogladam czytam robie cokolwiek innego ciagle mi towarzysza sa bardzo meczace potrafie zamkanc sie w pokoju i myslec o tym jak sie uwolnic od niego i od tych mysli to chore, bledne kolo do tego zamknelam sie w domu bo wydaje mi sie choc to tez paranoja ze jestem wtedy blizej niego jak go nie ma

jka nie dzwoni lub nie okazuje mi zainteresowania nie potwierdza ze mnie kocha pojawia sie wlasnie napiecie i panika ze go trace ze to nie ja o tym decyduje itd

czy myslicie ze to nerwica natręctw ????????????

pytalam terapeutki na sesji ale jak zwykle nic sie nie dowiedzialam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to bardzo ciekawa jest twoja historia:) jeśli dwa lata chodzisz na psychoterapię i rezultat jest taki że postanowiłaś sama doszukiwać się przyczyn problemów. Jeśli chodzi o twoje problemy to ja miałem kiedyś te same objawy. ale po jakimś czasie mi przeszło. Nie wie czy Twój związek jest świeży bo jeśli jest to to nie jest to tragedia. ale wiem że to jednak stanowi problem.

 

[Dodane po edycji:]

 

no i zupełnie nie rozumiem dlaczego psychoterapeuta nie chce powiedzieć ci na czym polega problem? czyżbyś miała tego samego pecha co ja z przed kilku lat kto wie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×