Pogorszenie NN po sobotniej tragedii

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Re: Pogorszenie NN po sobotniej tragedii

przez eligojot 19 kwi 2010, 18:23
Odczuwam ulgę, że żałoba się skończyła. Ten tydzień był nie tyle ciężki, co nieprzyjemny. Co tylko włączyłem TV, to trumny, radio - muzyka żałobna. Naprawdę można było się zdołować.
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez Lubomir 19 kwi 2010, 18:35
eligojot napisał(a):Odczuwam ulgę, że żałoba się skończyła. Ten tydzień był nie tyle ciężki, co nieprzyjemny. Co tylko włączyłem TV, to trumny, radio - muzyka żałobna. Naprawdę można było się zdołować.

No w sumie i ja też. Niestety ale rodziny tych ofiar nie uciekną od tego przez jeszcze dłuugi czas. Od tego bólu rozstania i rozpaczy. Pamiętajmy o tym, że my "mamy już po" a rodziny ofiar zostaną z tym na dłużej. Faktem jest jednak, ze jak ktoś ma na co dzień doły to raczej w zeszłym tygodniu tv nie powinien oglądać zbyt często.
You can win if you want
If you want it, you will win
On your way you will see that life is more than fantasy.

przez kris1966 26 kwi 2010, 02:53
W smutku czuję się świetnie,bo jestem z natury melancholikiem :D .to nie żart.To było otrzeżwienie:jak to,to ci na górze są tak samo kruchymi ludżmi,jak my,zwykli śmiertelnicy?Zobaczyłem ludzką twarz tych,o których w dobrym tonie(wśród nieudaczników i zazdrosnych)było mówić żle.
A poza tym nigdy jeszcze nie czułem takiej wspólnoty i więzi z innymi ludżmi.
Hej,przybyszu,uważaj!,to forum jest tendencyjne,jeżeli masz inne poglądy niż moderatorzy,to lepiej zjeżdżaj stąd!!!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg