Brak pociągu seksualnego po leku

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Brak pociągu seksualnego po leku

Avatar użytkownika
przez Sian 04 kwi 2010, 14:49
Witam.
Mam poważny problem. Od wielu już lat leczę sie na nerwicę natręctw, od mniej więcej 5 biorę ZOTRAL, który oprócz tego, że odbiera mi apetyt i hmm..odrobinę dystansuje od świata, to powoduje bardzo uciążliwy kłopot. Mianowicie od roku mam partnera. Jest to mój pierwszy poważny partner i niestety pojawiają się czasami między nami różne nieporozumienia ponieważ nie odczuwam pociągu seksualnego. Chciałam wiedzieć czy macie podobnie?? I jak sobie z tym radzicie? Ja podjęłam ryzyko i po konsultacjach z moją lekarką będę powoli odstawiać lek.
Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
Offline
Posty
131
Dołączył(a)
02 wrz 2006, 15:54
Lokalizacja
Wrocław

Re: Brak pociągu seksualnego po leku

przez lukanus 04 kwi 2010, 17:58
Na pewno nie jesteś osamotniony!!! Skutkiem ubocznym leków na OCD jest m.in brak pociągu seksualnego. Miałem ten sam problem po Anafranilu ale po kilku miesiącach problem ustąpił i na razie jest dobrze. Pozdrawiam!!!!!!
"Bo miłość to jest coś czego nie ma"
Offline
Posty
6
Dołączył(a)
03 kwi 2010, 17:44
Lokalizacja
Koszalin

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Przeskocz do