kolejne natretne mysli

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

kolejne natretne mysli

przez filikiewicz 21 mar 2010, 17:03
wiem, wiem, niebylo mnie tu od ponad roku, a teraz przychodze znowu, zeby poużalać sie nad sobą.

bylem ostatnio na zabawie w towarzystwie 5 znajomych w mieszkaniu jednego z nich. skonsumowalem troche alkoholu i bylo wesolo. mialem w kieszeni caly czas klucze do mieszkania. po powrocie do domu wpadlem na genialny pomysł, że kiedy bylo tak wesolo, ktos mogl mi te klucze wyciagnać i odbić w czymś elastycznym, zeby zrobic potem ich kopie. i odrazu zacząłem snuć historie jak to ktos kiedyś przyjdzie do domu pod moją nie obecność i podrzuci mi np. jakieś kradzione rzecz itp. raczej malo prawdopodobna historia, wiem, ale psuje mi to humor.

Re: kolejne natretne mysli

przez Odkrywający 21 mar 2010, 17:21
Może to tylko takie głupie myśli po alkoholu, czy na poważnie tak się teraz o wszystko zamartwiasz?

I pomyśl sobie co to byli za znajomi, jak długo ich znasz. I po co mieliby robić coś z Twoim kluczem, żeby włamać Ci się do domu?
Któregoś dnia rzucę to wszystko
I wyjdę rano niby po chleb
Wtedy na pewno poczuję się lepiej
Zostawię za sobą ten zafajdany świat
Napełnię olejem pustą głowę
I wrócę tam, na aleję pełną róż

Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
Wtedy czuję, że uchodzi ze mnie zło

Re: kolejne natretne mysli

przez filikiewicz 21 mar 2010, 17:32
może, tylko działanie alkoholu już ustało a myśli zostały. jak zwykle coś takiego pewnie się nie stało a ja nie mam podstaw żeby coś takiego przypuszczać. a co do znajomych bylo 3 których znam od lat i 2 ktorych znam krócej, ale po żadnym z nich bym się tego nie spodziewał. jednak za każdym razem jak sobie pomyślę "zaraz, po co oni by mieli to robić, jakie ja mam podstawy żeby tak przypuszczać, skąd oni by wzieli elastyczny materiał tam?" pojawie się myśl o włamaniu do mojego mieszkania.

dizięki za szybką odpowiedź.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg