nie wiem czy to nerwica...

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

nie wiem czy to nerwica...

przez blackk 21 lut 2010, 02:07
Witam mam problem... Kiedyś źle mi się powodziły relacje z osobami z mojej klasy w tamten dzień poczułem się zbyt pewnie gadałem sobie "mam gdzieś ich wszystkich" miałem wrażenie że sobie dam sam rade i nie potrzebuje więcej przyjaciół po za kilkoma którymi mogę zaufać. Następnego dnia wstałem, ubrałem się i szedłem do szkoły miałem bardzo mocne poczucie swojej wartości, czułem się tak jak przysłowiowy "cwaniak"... Poszedłem do szkoły siadłem pod klasą i się tak rozglądałem w lewą i prawą stronę nagle się tak dziwnie poczułem i taki lekki lęk tak się zacząłem bać nie wiadomo czego przez chwilę, opanowałem to jakoś zadzwonił dzwonek, poszedłem przed szkołę i zapaliłem papierosa i jakoś rozluźniłem się, poszedłem na W-F nie ćwiczyłem siedziałem i myślałem czemu się tak stało... Po lekcjach poszedłem do domu i było wszystko ok przez resztę dnia nie myślałem o tym nawet.
Tydzień później położyłem się do łóżka wieczorem żeby zasnąć, zacząłem myśleć o swoim ojcu który już nie żyje i przypominałem sobie jakie sny opowiadała mi siostra z nim związane(straszne) i po jakiś 5 minutach myślenia nad tym, poczułem taki napad strachu gorszy niż 1 raz i zacząłem sobie wmawiać tego nie ma czego ja się w ogóle boję?? I do dzisiaj dzień nie daje mi spokoju te przeżycie, a taki napad lęku miałem chyba 4-5 razy do tej pory nie wiem co jest wgrane... Dodam jeszcze że przez całe życie nic mi się tak naprawdę nie powodziło, ani razu nie miałem dziewczyny, kiedy chcę zażartować w towarzystwie czy coś to gadają "ale żeś dosrał stare...", zazwyczaj pesymistycznie podchodzę to pewnych spraw i z góry już zakładam że to się nie uda. Myślę że będziecie wyrozumiali co do mojego problemu.

Re: nie wiem czy to nerwica...

przez Polka371 22 lut 2010, 12:18
Bardzo prawdopodobne, że masz nerwicę, ale nie natręctw, tylko lękową. nerwica-lekowa-f1.html - opisz tutaj swój problem, a myślę, że spotkasz się z większym odzewem.
Polka371

Sortuj wg