nerwica natrectw - piłka nozna

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

nerwica natrectw - piłka nozna

przez nieznany05 21 lut 2010, 00:21
Witam. Od zawsze zapowiadałem sie jako dobry zawodnik w piłce noznej wiec zostałem zapisany do klubu piłkarskiego. Obecnie trenuje w nim 3,5 roku i dobrze gram. Jednak ostatnio zauwazylem ze nerwica natrectw uniemozliwia mi prawidłowe uprawianie sportu. I jak myslicie mozna z tą cholerną chorobą uprawiac sport? Bo juz wszystko przegrałem a czuje ze przechodzi to rowniez na sport... Nie wiem co tu mowic, ale chodzi o to ze nie jest tak jak dawniej tylko teraz w przeciwienstwie do przeszłosci z nerwica natrectw mi sie bardzo źle gra. Chciałbym byc kiedys prawdziwym pilkarzem jak myslicie moge byc i jak normalnie funkcjonowac z nerwica podczas meczów treningow itd.? Pozdrawiam

Re: nerwica natrectw - piłka nozna

przez Edi1000 21 lut 2010, 19:58
A powiedz mi,czujesz że masz skrępowane ruchy itp?

przez nieznany05 22 lut 2010, 23:49
Nie nie chodzi mi o to. No nie wiem jak to okreslic. Ogolnie taki bałagan mysli, podan, strzałow itd. Mowie nie wiem jak to opisac. Bardzo mi to przeszkadza... Nie wiem jak to bedzie to mnie wykańcza we wszystkim :( Niedługo pewnie zostane żulem wykonczonym przez narwice bez szkoly bez niczego. Niestety taka jest prawda ;( Pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Edi1000 23 lut 2010, 00:42
NO może być tak że nerwica krepuje ruchy jeśli chodzi o sport.Ale to powinno ustępować po pewnym czasie

Sortuj wg