Ciagła senność i poczucie zmęczenia

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Re: Ciagła senność i poczucie zmęczenia

przez ALEKS*OLO 15 wrz 2010, 15:54
Od jakiegoś czasu męczy mnie nadmierna senność. Dodam, że to nie od leków (Anafranil i od niedawna Tegretol), bo Anafranil biore już 2 lata z przerwą i nie było tego. Mogłabym spać non stop, całą noc i cały dzień. Zrobienie czegokolwiek sprawia trudność bo ziewam, męcze sie i padam na pysk. Ide gdziekolwiek to ziewam i myśle tylko żeby sie polożyć spać. Nie mam ze snem problemów, z zaśnieciem, z koszmarami, nie.
Ta ciągła chec spania dezorganizuje totalnie życie. Po 4 mocnych kawach ja dalej ziewam .
Znacie jakies sposoby na senność? Jakie tabletki działaja pobudzająco? Prosze poradzcie mi coś bo zwariuje :(
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez kochanie 15 wrz 2010, 16:15
polecam taki preparat zdrovit (witaminy + żeń szeń + dużo kofeiny)
na mnie działa a tez chyba ze dwa lata mogłam spac non stop
Jest napisane zeby nie brac wiecej niz jedną tabl na dobe, ale ja czasami nawet 3 biore i nie umarłam.

Poza tym zauważyłam, ze teraz kiedy mam bardzo dobrze ustawione leki, kiedy nie wpadam juz w depreche i nie mam lęków to mam wieksza ochote do życia i chce mi się coś robić, chociaz rózne są dni jak u każdego. I dzieki temu tez nie musze tyle spac.

sen to jues ucieczka od problemów.. czesto wystepuje w depresji itp.

przez ewaryst7 15 wrz 2010, 16:49
Witajm.Senność ustąpiła , ale wróciły lęki..Nieeee... z ta chorobą nie można sie nudzić.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez marciatka 15 wrz 2010, 18:52
Jam mam tak okresami. Czasem czuję, że nie mam siły wstać z łóżka, a jak już wstanę, to jestem jakaś wkurzona. A później przez miesiąc wstaję rano jak skowronek i później latam jak na duracellach.

Jak coś przejdzie, to na trochę, albo wymienia się z czymś innym. ewaryst7, dobrze powiedziałaś- z tym nie da się nudzić.

Na takie jakby przemęczenie pomaga pluszzz activ, z magnezem. Tylko zauważyłam, że daje kopa, ale trochę uzależnia organizm. Po trzech miesiącach przestałam go pić i przez tydzień chodziłam zamulona.

przez Robanix 18 wrz 2010, 23:06
kochanie napisał(a):sen to jues ucieczka od problemów.. czesto wystepuje w depresji itp.

Zgadza się, ale choć nastrój mam w miarę dobry, to i tak chodzę wiecznie niewyspany, zmęczony i brakuje mi na cokolwiek energii (a sypiam po 10-12h na dobę). Nawet myślałem, że może mam cukrzycę, czy coś innego mogącego wywoływać senność, ale przebadałem się i nic takiego nie stwierdzono. Na początku roku chodziłem przez 3 miesiące na terapię na Dolną w Warszawie na 9 rano i zwyczajnie często tam przysypiałem :zzz: .

wiola173 napisał(a):Już minęło 20 lat.

To tak jak u mnie :yeah: .
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
Stanisław Jerzy Lec

przez 19Marcin87 19 wrz 2010, 21:34
Znam to.Jeszcze zanim nie brałem lekarstw to ciągle czułem zmęczenie i senność.Potrafiłem spać do południa,a później gdy się obudziłem to nie chciało mi się wstawać z łóżka.Dopiero od momentu kiedy biorę lek to się zmieniło.Mam teraz większą chęć do robienia czegokolwiek.
www.szalikipolska.pl.tl

przez ewaryst7 22 wrz 2010, 09:08
Idzie jesień..Ciekawe co z sobą przyniesie??

przez Misiek_NL 22 wrz 2010, 10:06
Deszcze i mgły.... a potem będzie zima
Misiek_NL

Sortuj wg