Ciagła senność i poczucie zmęczenia

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Re: Ciagła senność i poczucie zmęczenia

przez Estel86 13 lut 2010, 20:39
u mnie tak się zaczynała depresja, nie zwlekaj z odwiedzeniem lekarza.
http://www.gwendolen.blog.onet.pl

Powiadam wam; trzeba mieć chaos w sobie, by narodzić tańczącą gwiazdę.
F. Nietzsche

przez tomi1234 17 lut 2010, 21:39
Dzięki za pomoc , muszę coś z tym zrobić, bo naprawdę mi to przeszkadza...

przez cytrynka84 18 kwi 2010, 18:13
Taka sennosc jest straszna,na maxa dezorganizuje życie .proste czynności sprawiają ogromną trudność.Zaburzenia koncentracji,na niczym nie mogłam się skupić,na,filmie,książce ,trudności w nauce,zapamietywaniu.Zero motywacji do działania .Musiałam zmienić leki,Dopiero ,jak zmienilam antydepresanty na aktywizujace, jest lepiej,przynajmniej pod względem tego ciągłego zmęczenia.

Zanim zaczęłam sie leczyć,miałam naprawdę dobra pamięć ,więc leki mają na to wpływ moim zdaniem
Choć lekarz twierdzi,ze to objaw depresji,a nie wpływ leków,ale sie z tym nie zgadzam. Może to jedno i drugie(depra i leki),ale w nocy spać nie mogłam ,a w dzień byłam senna.Zęby spać w nocy ,musiałam brac tabletki.
Po Anafranilu,też mogłam spać do 12 w południe i i tak byłam spiaca w dzień i przytylam po nim.
Ale muszę oddać klomipraminie,bo raz wyciagnela mnie z depresji!
Life is brutal!

Sertralina 100mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ewaryst7 18 kwi 2010, 18:54
Ja jestem senna i zmęczona od dwóch lat.Zaden antydepresant , nie pobudził mnie...Jestem zombie .Po prostu.

przez *Wiola* 18 kwi 2010, 20:28
Ewa

A jakie leki teraz bierzesz?
Moderator

przez tomi1234 13 maja 2010, 17:12
Przez długi czas się zmagałem z tym zmęczeniem i zwlekałem z pójsciem do lekarza, nie lubie sie przyznawać przed sobą że jestem chory na NN... i zrobił mi się nawrót.
Jak to jest z tą chorobą, ona jest na całe życie? Fakt, że w ostatnim czasie nie oszczędzałem siebie, ale tak sie zastanawiam czy kiedys bede zdolny normalnie żyć.
Pozdrawiam

przez *Wiola* 13 maja 2010, 17:34
Wiesz , ktoś tu gdzieś napisał ,że nerwicowcem, tak jak alkoholikiem jest się przez całe życie. Niestety moje doświadczenia jak i opinie innych ludzi często to potwierdzają. Możemy osiągnąć znaczną poprawę , zrezygnować z leków, ale cały czas jest duża szansa , że to gówno wróci:(.
Moderator

przez tomi1234 19 maja 2010, 18:03
Z jednej strony dobrze to wiedzieć... bynajmniej wiadomo że trzeba sie oszczędzać... Wiola173 jak długo chorujesz ? Pozdrawiam :)

przez *Wiola* 19 maja 2010, 20:09
tomi
Już minęło 20 lat.
Moderator

przez wilk 21 maja 2010, 00:34
Tak czytam, co tu jest napisane i teraz mam problem. Nie biorę leków żadnych a też mógłbym spać po 12-15 godzin. Nic mi się nie chce przez to. Moja koncentracja gdzieś poszła w świat a ja nawet już w moim hobby głupoty robię choć znam się dobrze na rowerach. I jak poczytałem to forum, to teraz chyba pójdę z tym do lekarza. Bo te objawy narastają z tygodnia na tydzień a zaczęło się to 3 miesiące temu.

przez pete_27 21 maja 2010, 01:40
20 lat to sporo. Masz jeszcze nadzieję na wyjście z tego? Rozumiem, że lęk jest problemem? Bez leków pewnie coś niewiele lepszego od wegetacji jak i u mnie?
pete_27

przez miki74 21 maja 2010, 06:30
A czy próbowaliście zwalczyć lęk metodami relaksacyjnymi - ćwiczeniami oddychania, rozluźnianiem mięśni itp. ? Polecam, bo niektórym naprawdę pomagają.
miki74

przez ewaryst7 21 maja 2010, 07:03
Od dwóch tygodni , biorę Velafax , i nie jestem senna.Jestem pobudzona , i nie moge spać w nocy.Ale senność męczyła mnie prawie dwa lata.To był koszmar.Kawa nie pomagała , miałam podkrążone , nieprzytomne oczy i wszystko wydawało mi się snem.Okropieństwo..

przez *Wiola* 21 maja 2010, 08:36
pete_27 napisał(a):20 lat to sporo. Masz jeszcze nadzieję na wyjście z tego? Rozumiem, że lęk jest problemem? Bez leków pewnie coś niewiele lepszego od wegetacji jak i u mnie?

Czasem mam, ale patrząc realnie, to chyba się już pogodziłam, że są tylko sposoby na polepszenie jakości życia, natomiast o całkowitym wyleczeniu mogę tylko marzyć. Największym problemem są lęki., jak łykam anafranil prawie ich nie ma, są natomiast skutki uboczne. Bez leków - lęki są nie do zniesienia. Trzeba wybierać mniejsze zło.

miki
Próbowałam, ale nie bardzo w to wierzę:(
Moderator

Sortuj wg