Czy to moze byc nerwica natrecwt?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Czy to moze byc nerwica natrecwt?

przez camil18 01 lut 2010, 13:44
Witajcie. Otoz od jakiegos roku moze troche wiecej mecza mnie rozne mysli... otoz wyobrazam sobie rozne sytucaje w ktorych biore udzial np. ze siedze z kims ukladam sobie dialogi w glowie wyobrazam sobie co robimy... Dodam ze te mysli drecza mnie praktycznie caly czas. mam 18 lat, pale ziolo bralem amfe i exstasy czasami moze to jest nastepstwo tego? Mam jeszcze cos takiego ze gdy uslysze jakies slowo nazwisko imie i siedze przy kompie to od razu wrzucam je w wyszukiwarke czy uwazacie ze powinienem udac sie z tym do specjalisty??

Re: Czy to moze byc nerwica natrecwt?

przez celineczka3 01 lut 2010, 14:31
Nie ma nic patologicznego w Twoich objawach. Tylko może będzie lepiej dla Twojego zdrowia psychicznego jak mniej będziesz mniej wyobrażać sobie rozmów z ludzmi, a więcej rozmawiac z nimi w realu.Oczywiście niewykluczone ze ''zioło'' jak to nazwałeś kiedyś może Cie doprowadzić do jakiegoś poważnego zaburzenia psychicznego z psychozą włącznie. Nie wiem czy warto ryzykować.
celineczka3

przez camil18 01 lut 2010, 14:40
celineczka3 napisał(a):Nie ma nic patologicznego w Twoich objawach. Tylko może będzie lepiej dla Twojego zdrowia psychicznego jak mniej będziesz mniej wyobrażać sobie rozmów z ludzmi, a więcej rozmawiac z nimi w realu.Oczywiście niewykluczone ze ''zioło'' jak to nazwałeś kiedyś może Cie doprowadzić do jakiegoś poważnego zaburzenia psychicznego z psychozą włącznie. Nie wiem czy warto ryzykować.

Tylko ze ja juz nad tym nie umiem panowac staram sie myslec o czyms innym, zajac sie czyms ale to wraca przesladuje mnie na kazdym kroku... Dodam jeszcze ze odczuwam lek przed ludzmi. Powracam do sytuacji kiedy kiedys mialy miejsce i ukladam sobie nowe dialogi w glowie... Wydaje mi sie ze wszyscy sa przeciwko mnie. obagduja mnie nawet najblizsi. A co do ziola to zeby to rzucic naprawde potzreba silnej woli i zmiany towarzystwa w moim przypadku. Co bedzie bardzo trudne;/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez celineczka3 01 lut 2010, 15:03
Obgadują Cię czy Ci się tylko tak wydaje?
celineczka3

przez camil18 01 lut 2010, 15:08
celineczka3 napisał(a):Obgadują Cię czy Ci się tylko tak wydaje?

Raczej wydaje... Prawie jestem tego pewien. Bo nie wydaje mi sie zeby znajomi a tym bardziej rodzina byla przeciwko mnie.

przez celineczka3 01 lut 2010, 15:11
No to w porządku. Ale uprzedzam że czasem narkotyki powodują psychoze paranoidalną dlatego naprawdę pomyśl poważnie nad rzuceniem tego świństwa. Przecież są ośrodki terapi uzależnień gdzie naprawde można otrzymać pomoc.
celineczka3

przez camil18 01 lut 2010, 16:11
Dodam do tego ze poza tymi myslami mam cos takiego ze np. zamykam drzwi ide do pokoju a po chwili wracam sprawdzic czy sa domkniete... Czasami powtarzam ta czynnosc 2-3 razy to samo jest gdy zamykam okno, przestawiam glosniki na biorku, na polce jak ukladam np. plyty tez przestawiam je kilkakrotnie

przez celineczka3 01 lut 2010, 16:33
To są takie małe netręctwa, ale mieści się to jeszcze w normie o ile Ci bardzo nie utrudnia życia:)
celineczka3

przez camil18 01 lut 2010, 16:34
celineczka3 napisał(a):To są takie małe netręctwa, ale mieści się to jeszcze w normie o ile Ci bardzo nie utrudnia życia:)

Nie no nie jest zle... Ale boje sie ze to moze sie poglebic.

przez celineczka3 01 lut 2010, 16:50
Myślę, że nie masz się czego bać. To co opisujesz ma każdy człowiek czasami:)Nerwica natręctw troche na czymś innym polega:)
celineczka3

Sortuj wg