Boję się, że jestem chora !!

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Boję się, że jestem chora !!

przez christina122 25 sty 2010, 16:56
Witajcie.Boję się, że mam guza mózgu, albo tętniaka.
Często uciska mnie w jednym miejscu w głowie(czubek głowy) , kłuje w różnych miejscach głowy, boli mnie głowa, mam nudności, straszna senność, zawroty głowy, strasznie mi jest czasami słabo.
Ale też mam lęki. Mam trudny kontakt z ludźmi, problem w towarzystwie, strasznie się stresuje, a jak ktoś na mnie patrzy to czuję jakbym miała dostać ataku padaczki i nie jestem w stanie jeść.
Boję się, że jestem poważnie chora i że wcale nie mam nerwicy.
Doradźcie mi co mam zrobić...

Pozdrawiam.

Re: Boję się, że jestem chora !!

przez fobia 25 sty 2010, 21:54
christina122, to typowe dla nerwicy lękowej, nic Ci nie jest , wielu znas przechodziło przz to samo.

przez Freddie Mercury 25 sty 2010, 21:56
mysle ze rezonans głowy wszysko wyjasni
Freddie Mercury

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gregory21 26 sty 2010, 05:18
christina122 napisał(a):Witajcie.Boję się, że mam guza mózgu, albo tętniaka.
Często uciska mnie w jednym miejscu w głowie(czubek głowy) , kłuje w różnych miejscach głowy, boli mnie głowa, mam nudności, straszna senność, zawroty głowy, strasznie mi jest czasami słabo.
Ale też mam lęki. Mam trudny kontakt z ludźmi, problem w towarzystwie, strasznie się stresuje, a jak ktoś na mnie patrzy to czuję jakbym miała dostać ataku padaczki i nie jestem w stanie jeść.
Boję się, że jestem poważnie chora i że wcale nie mam nerwicy.
Doradźcie mi co mam zrobić...

Pozdrawiam.

Witaj, a myslalem ze tylko ja mam takie cuda, co do bolu glowy to sam dzis o to pytalem boli mnie na czubku glowy :evil: a reszta to w sumie typowa.. ja przez pierwsze 2 tygodnie jadlem kromke chleba dziennie tylko po to zeby wziasc tabletke, bierzesz jakies leki??jak dlugo , bylas juz u psychiatry? pozdrwaiam i glowa do gory:)
gregory21

przez christina122 26 sty 2010, 11:26
Miałam kiedyś robioną tomografię.Dwa razy i podobno wszystko wyszło okey, miałam badane dno oka też wszystko wyszło ok, EEG - ok.
Ale nie miałam robionego rezonansu, bo nie stać mnie na to.

Nie, nie byłam jeszcze u psychiatry, tylko u psychologa.

przez zalamka87 26 sty 2010, 11:35
kochana, ja też u siebie już widziałam guza mózgu, i inne nowotwory, hiv, bałam sie ze zwariuje że schizo jest już blisko, nie wspominając o całej gamie chorób kobiecych, acha jeszcze wzw, wszy, wszelkie pasożyty a co do głowy to w nerwicy depresji ona często boli i to na różne sposoby mówi się często o kasku neurastenicznym o ucisku na skronie itd, moim zdaniem to sprawka nerwicy, może przejdz sie jeszcze do psychiatry

przez Jogurt22 26 sty 2010, 12:40
christina 122 co do Twoich bólów głowy bo ja od tygodnia mam podobnie mam czesto kujące bóle głowy w czole i na środku głowy do tego dochodzi cmiący ból
głowy także w czole to jest denerwujace i duzy dyskomfort sprawia ale cóż zrobic trzeba to przeczekac:)

przez KASICA240 26 sty 2010, 22:54
dasz radę trzymam za Ciebie kciuki

Sortuj wg