Zapalone światło w nocy :/

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Zapalone światło w nocy :/

przez casiulek 08 maja 2006, 23:56
Chciałam zapytać czy ktoś z was ma taki problem że żeby zasnąć potrzebuje mieć zapalone jakieś światło chociaż mała lampka nocna?? ja odkąd pamiętam (podobno od urodzenia) śpię przy zapalonym światełku i nikt nie wie dlaczego poprostu wtedy jestem spokojna inaczej się budzę przerażona nie wiem dlaczego.
Czekam na wasze opinie ,może to dla niektórych śmieszne się wydać ale poprostu chciałam wiedzieć czy to też może wiązać się z naszą chorobą czy to może tylko jakieś moje przyzwyczajenie.
„Wszystko zmienia się na przemian raz jest dobrze a raz nie, słońce wschodzi i zachodzi zawsze w każdy inny dzień, będzie dobrze jeśli zechcesz jeśli tylko tego chcesz…”

przez bibi 09 maja 2006, 08:23
ja mam na odwót
muszę mieć ciemną noc i ciszę że w uszach dzwoni.
nie daję sobie rady u znajomych, na kempingach, u rodziny...tam poprostu nie śpię.
Jedynie w górach mam spokój
w domu mam rolety i ciemne zasłony zeby nie widzieć światła księżyca, czy miasta. ale i tak słońce budzi mnie o 6.30 ( cholerstwo sie przebija przez ten materiał)
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez didado1 09 maja 2006, 10:02
:oops: może byc telewizorek, który buczy do rana jak nie zapomnę nastawic slipa :D :D
casiulek też tak mam od dziecka, ale nie wiem czy to ma coś wspólnego z nerwiczką, ale zapytam pani psycholog z ciekawości :D
pozdrawiam
znikłam i mnie nie ma .........

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bubo 09 maja 2006, 10:05
Ja też nie mogę spać przy zgaszonym świetle (gdy jestem sama w domu). Wydaje mi się, że ktoś nade mną stoi i na mnie patrzy (jakiś zmarły). :shock: :oops:

przez didado1 09 maja 2006, 10:33
Rafik
:D :D :D mam nadzieje, że to żart :lol: :shock:
a jeżeli mówisz poważnie to przy świeczce bym nigdy nie usnęła , bo bałabym się, że spłonę wraz z nią :D
pozdrawiam
znikłam i mnie nie ma .........

przez casiulek 09 maja 2006, 11:12
a byłam pewna że ta przypadłość nikogo tutaj nie dotyczy :)
u mnie telewizorek też gra całą noc, mój facet miał na początku duże problemy żeby zaakceptować to dziwactwo ale udało mi się go przekonać że tak jest lepiej.
A co do tej świeczki to bym się nie odważyła przecież to okropnie nie bezpieczne :shock:
„Wszystko zmienia się na przemian raz jest dobrze a raz nie, słońce wschodzi i zachodzi zawsze w każdy inny dzień, będzie dobrze jeśli zechcesz jeśli tylko tego chcesz…”

przez Magda-27 09 maja 2006, 11:36
Rafik napisał(a):Żaden żart! Naprawdę śpię przy świeczce...Ale takiej zabezpieczonej, w końcu średnioweicze dawno minęło...Ona sobie stoi w takiej dziwnej szklano- stalowej latarni, więc nic się stac nie może, a klimat daje piękny do zasypiania.

Rafik to Ty chyba romantyk jesteś ;)
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez Magda-27 09 maja 2006, 11:47
Ale świeczki są romantyczne, więc może coś w tym jest ;) Przyznaj się :lol:
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez Magda-27 09 maja 2006, 12:12
Jaką Ty możesz mieć złą część natury :shock: Nie wyglądasz mi na takiego ;) Mam wrażenie, że bardzo fajny z Ciebie facet :oops:
Przyjaciel forum

przez di 09 maja 2006, 12:14
słuchajcie mam prosbe ,czy ktos mi moze doradzic dobrego psychologa w białymstoku?
di

przez Magda-27 09 maja 2006, 13:08
Poważnie tak ludzie powiedzieliby o Tobie????? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Według mnie jesteś całkiem sympatyczny i wcale nie powiedziałabym, że pozbawiony uczuć. Starasz się tu pomóc ludziom, więc jakieś uczucia w Tobie są. Czyżbyś sam o sobie tak myślał, że zimny z Ciebie drań???
Przyjaciel forum

przez iwo4 09 maja 2006, 22:05
A wracajac do tematu... ja tez tak mam, ze jesli poczuje sie gorzej psychicznie, a moje lęki przewaznie nasilaja sie na noc, to musze spac przy TV i przy zapalonym swietle.... to daje jako takie poczucie bezpieczenstwa... na szczescie ostatnio juz coraz rzadziej mi sie to zdarza:)
Witajcie wsród "wybranych"...

przez DarkAngel 09 maja 2006, 23:54
Rafik, to samo powiedzieli by o mnie...hehe.. Zresztą mówią.....
A co do zasypiania był okres że nie mogłem zasnąc beż muzyki (grającego radia, telewizora, wiezy), tak jak napisała iwo, czułem sie wówczas bezpieczny.....
Obrazek
ExModerator

Sortuj wg