Problem z nauką

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Re: Problem z nauką

przez zdesperowany1 20 sty 2010, 15:12
mi sie udalo zaliczyc pierwszy egzamin na 4!:) dodam ze byla to ustna odpowiedz.Ten fakt niesamowice podbudowal moja psychike;) i na piatkowy egzamin tez jestem juz w 80% przygotowany.O dziwot wczorajszy caly dzien spedzilem na analizowaniu wlasnych natrectw i wyciagnelem kilka pozytywnych wnioskow!:)
zdesperowany1

przez Gringo 20 sty 2010, 17:26
Twardy zawodnik z ciebie. Mi nauka idzie tak ciezko, ze az strach, a kiedys wystarczylo usiasc kilka godzin i wszystko pamietalem, dzis to, jak przeprawa przez Himalaje, a materialu tak duzo, ciezko bedzie...., az mi wstyd ze mam takie slabe wyniki, powinienem jechac na 4 i 5.....eeeeee, ale wymyslilem ostatnio dobry trik na nerwice, wiec znowu widze swiatelko w tunelu.
Gringo

przez tet 20 sty 2010, 17:43
Gringo napisał(a):wymyslilem ostatnio dobry trik na nerwice, wiec znowu widze swiatelko w tunelu.

co to za trik ? :lol:
tet

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zdesperowany1 20 sty 2010, 17:55
twardy twardy ;) tak latwo nie poddam sie aczkolwiek musze stwierdzic ze nauka nie idzie za szybko:P .Powtarzam niekiedy po 10 razy te same zdania zeby cokolwiek zapamietac;)
zdesperowany1

przez Gringo 20 sty 2010, 18:12
co to za trik ?

Nic wielkiego, zobacze jakie efekty to da, jak mi pomoze, to napisze cos wiecej.

Powtarzam niekiedy po 10 razy te same zdania zeby cokolwiek zapamietac;)

Dwa lata temu, to byla dla mnie norma, az mozna sie wsciec.
Gringo

przez zdesperowany1 20 sty 2010, 18:59
dobra ide pocisnac nauke chociaz juz na sama mysl cały się trzęse:( ale zadne trzesienie mnie nie odciagnie od chwały:d
zdesperowany1

przez miki74 22 sty 2010, 20:12
ronaldinho napisał(a):Ludzie ratujcie mnie, ale prosze nie piszcie psycholog itd. bo i tak sie do niego nie dostane. Moze jakies domowe sposoby?

Napiszemy. Idź do psychologa. Dostaniesz się. Nie ma domowych sposobów. Nie marnuj życia - idź do psychologa. Nie musisz informować o tym rodziców. W ostateczności zadzwoń na telefon zaufania. Tam Cię wysłuchają i udzielą fachowych porad. Pierwszą z nich będzie - IDŹ DO PSYCHOLOGA.

Powodzenia!
miki74

przez ronaldinho 23 sty 2010, 16:28
Ok zobacze co sie da zrobic. Moj problem polega na tym, że nie mam zakładów typu jak tego nie przeczytam itd. tylko że poprostu nie moge sie uczyc, bo mnie podreczniki denerwuja z rogami, np. w angielskim słowo performance znaczy wystep, a gdzie indziej przedstawienie i nie wiem jak to uzyc czy napisac to czy to itd. Albo z matematyki np. teraz mamy powtorzenie i tam niektorzy zapisuja wzror pole rownoległoboku rozne takie : i nie wiem czy tak jak oni czy poswojemu itd. Z tą nerwica da sie zyc, no ale jezeli sie przekłada na NN czy cos w tym stylu to ciezko. Aha jeszcze mam takie mysli że ciezko mi komus wogole o NN powiedziec, np. nawet na tym forum opisac to - co to moze byc za objaw? Pzdr

przez Pawel166 27 sty 2010, 23:58
Zdecydowanie nie ma. Możesz poczytać artykuły ludzi którzy wyszli z nerwicy by dać sobie kopniaka psychicznego, ale to tyle. Do lekarza marsz

przez zdesperowany1 29 sty 2010, 18:00
Sesja zaliczona! Jest to dla mnie niezmierny sukces biorac pod uwage ze okres zaliczen przypadl na czas nasilenia objawow nerwicy!:) od padziernika chodzilem na zajecia wychodza w przerwach zeby wymiotowac,nogi jak z galarety i atak lękow ale jednak udało sie;)

Zycze innym powodzenia
zdesperowany1

Sortuj wg