znowu się zaczęło

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Re: znowu się zaczęło

przez mała26 19 gru 2009, 08:36
Nie jest tak źle,może dlatego że dowiedziałam się że ta osoba jest nosicielem trochę temu kiedy miałam pstro w głowie i moje życie byłe zabawą, nie brałam życia poważnie, to było przed pierwszym epizodem, dla mnie jest to tak istotne jak to że mam szumy uszne od lat 15,jeżdże z przyjacielam na badania sama też czasem się badam standart, czasem tylko się martwię jak to będzie za parę lat, a najgorsze jest to że mój przyjaciel wogóle o siebie nie dba to ja mu przypominam o wizytach lekach itd.gdy się dowiedział wogóle się nie załamał i za to go podziwiam.
Etien pisze że HIV kojarzy jej się ze startą, moja i przyjaciela rodzina i inna osoba wie o chorobie,ale on nie chciał uświadamiać innych ze względu na brak jeszcze zrozumienia i wiedzy na temat tej choroby.
Z kolei moje lęki też związane są ze startą tzn.boję się że mogę zabić mężą, mamę, najbliższych i jaki mi to wytłumaczyła moja terapeutka jest to tak naprawdę lęk przed utratą najbliższych.Tak już mamy że lęki dotyczą różnej sfery życia i za każdym razem mogą przybierać inną formę.

Re: znowu się zaczęło

przez nn2nn 20 gru 2009, 02:46
fajnie że sobie z tym radzisz, mnie to od lat przerasta, moje podejrzenia co do ludzi którzy mogą być zarażeni są nie do zniesienia, co dopiero gdybym miał pewność, pewnie już sam czułbym się jak nosiciel, znam siebie......

Sortuj wg