Złe samopoczucie. Efekt placebo?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Złe samopoczucie. Efekt placebo?

przez Mallu 12 lis 2009, 21:10
Dobry wieczór.
Tydzień temu, zaliczyłam swoją pierwszą wizytę u psychiatry. Jej analizy dręczą mnie po dziś dzień. Wydaje mi się, że nie spełniłam podczas jej trwania, swojego obowiązku. Nie opisałam zbyt dokładnie swoich dolegliwości... Szczerze mówiąc wspomniałam jedynie co nieco, o lęku przed bliższym kontaktem z ludźmi. Choć w zasadzie wizyta u starszawej Pani Doktor, miała być doraźnym środkiem pomocy. Psychiatra którego, poleciła mi Pani Psycholog do końca tego tygodnia będzie na urlopie, więc chcąc nie chcąc byłam zmuszona udać się do kogoś innego.

Ale nie o tym chciałam napisać. Mianowicie, kilka pierwszych dni zażywania Zalasty i Symfaxinu (37,5), przespałam. Obyło się bez większych natręctw myślowych, a rytuały były mniej dokuczliwe, niż zazwyczaj. Obecnie jest równie źle, co podczas nie łykania leków, jeśli nie o wiele gorzej. Czy to możliwe aby w jakiś bliżej niezidentyfikowany, magiczny sposób mój stan się pogorszył? A może, zwykle tak bywa? Może potrzeba więcej czasu, aby odczuć działanie leku? W takim razie, pierwsze kilka dni podpadało by, pod efekt placebo...
We're all mad here~

Re: Złe samopoczucie. Efekt placebo?

przez LSDisland 13 lis 2009, 16:01
heh, efekty koleżanko za miesiąc dopiero :) życzę wytrwałości :)
Wolny od leków?

Re: Złe samopoczucie. Efekt placebo?

przez kotecek 13 lis 2009, 18:03
Ja biorę swoje leki przeszło 4 tygodnie i narazie tez nie zauważam zadnej poprawy. Gdzies czytałam że leki potrafia zadziałać dopiero po kilku miesiącach.
Musimy byc bardzo cierpliwy choc wiadomo, ze z ta ciepliwościa jest cholernie cięzko.
Ze wszystkiego najbliższy wiary jest, być może, najbardziej zagorzały ateizm.
— Fiodor Dostojewski

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg