Proszę o pomoc!!!

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Proszę o pomoc!!!

przez kamil85 09 lis 2009, 10:34
Proszę o pomoc!!! Moja mama rok temu straciła męża, brata, i matkę w przeciągu trzech tygodni. leczyła sie u specjalisty leków full które moim zdaniem nic nie dają. Raz bywało lepiej raz gorzej. Przede wszystkim objawami są drgawki brak sił a ostatnio właśnie po raz pierwszy utrata równowagi upadek na ziemię i brak czucia prawej ręki i nogi. Zostałem sam z mamą, jestem młodym człowiekiem proszę o pomoc rade gdzie najlepiej mogę uzyskać pomoc bo do lekarzy z miasta T... nie mam zaufania.

Re: Proszę o pomoc!!!

przez polakita 09 lis 2009, 11:42
kamil85, ważne jest żeby zdiagnozować najpierw chorobę, czy drgawki są na tle nerwowym czy jakimś innym. Skoro piszesz na forum "nerwica" to czy ona jest właśnie na nerwicę leczona? Po prostu bywa tak że nerwica "wybucha" po jakichś dużych stresach w życiu, kiedy się one skumulują a organizm już nie daje rady z nimi się uporać i "wariuje". Jeżeli bierze tabletki antydepresyjne SSRI lub doraźnie lekkie zamulacze, to powinno doraźnie pomóc. Nerwica jest przewrotną chorobą która może mieć różne formy, a na pewno warto żeby twoja mamę zbadał neurolog oraz psychiatra.
polakita

przez kamil85 09 lis 2009, 12:00
Mama chodzi już od dłuższego czasu do psychiatry. leki które przepisał zażywała regularnie , trochę pomogły nawet wróciła do pracy, wszystko było ok do wczoraj (tak mi sie przynajmniej wydawało). Teraz nie czyje ręki ani nogi po upadku.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 09 lis 2009, 12:07
kamil85, udaj siè z mamà do lekarza rodzinnego!nalepiej zadzwon do przychodni powiedz co siè stalo,oni poradzà co masz robic.to powazna sprawa.trzymaj siè cieplutko
wovacuum

Sortuj wg