Mój nowy problem WSZECHŚWIAT

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Mój nowy problem WSZECHŚWIAT

przez Mister94 05 lis 2009, 21:53
Witam
Pomimo tego, że tłumacze sobie, że moj problem (że ktoś sobie coś zrobił przeze mnie w internecie) wydaje mi sie coraz czesciej glupszy i coraz mniej o nim myśle, to mam jakby nową przypadłość. Gdy widze np. jakis reportaz w TV, miasto daleko od Polski, wyspe na oceanie, wioske w afryce albo inne miejsca daaaaleko od PL to myśle sobie ''Boże świat jest taki wielki a gdzieś tam są miliony ludzi którzy cierpią przeze mnie i moje nie ładne zachowania w internecie'' ta sama myśl przychodzi mi gdy slysze slowa ''policja'' ''sieć'' ''śledztwo'' ''detektyw'' oraz ''poszukiwanie'' to rowniez przychodzi gdy np w gazecie czytam artykuł o jakimś zaginionym który naszczęscie sie odnalazl a ja wtedy myśle ''hmm odnalazl sie a ja nigdy nie odnajde ludzi których skrzywdziłem'' Czasem juz nie mam siły, to chyba moja nowa obsesja, no cóż moze kiedyś to minie. Co to może być i co zrobić?

Re: Mój nowy problem WSZECHŚWIAT

przez Adaś2222 05 lis 2009, 23:08
Przestań się zadręczać ja też tak miałem to jest natręctwo co dzisiaj też poruszaliśmy w temacie apropo "że skoro mnie się dzieje dobrze to nie może tak być nie zasługuje na to" Właśnie, że zasługujesz! I nic złego nikomu nie zrobiłeś

Re: Mój nowy problem WSZECHŚWIAT

przez kotecek 06 lis 2009, 17:51
Mister94 byłeś już z tym u lekarza? Masz nerwicę natręctw i musisz zacząć to leczyć. Sam widzisz że jedna obsesja zmieniła się juz na inną, typu cały świat.
Czym prędzej idź do lekzarza i nie zameczaj sie tym sam, bo to nic nie da.
Ze wszystkiego najbliższy wiary jest, być może, najbardziej zagorzały ateizm.
— Fiodor Dostojewski

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg