Dziwna sprawa

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Dziwna sprawa

przez nikt05 05 lis 2009, 21:27
Witam. Mam 17 lat i od dzieciństwa dzieje sie ze mna cos dziwnego. Otóż ,moze to zabrzmiec dziwnie...;p, slysze glosy;p. Nie, nie muwia nic do mnie tylko zawsze jest tak samo. Czasami slysze cos dziwnego w mojej glowie . zawsze te same dzwieki , jakas klutnia kobiety i mezczyzny, nie da sie rozruznic slow. I jesli np nie puszcze sobie glosno muzyki to bedzie sie to bardzo nasilac. Bardzo sie tego boje. Rodzice nic o mojej przypadlosci nie wiedza.Ktoś moze mi powiedziec co to jest i co powinienem zrobic? zapomnialem dodac ze widze tez jakis obraz przed oczami.... tak jakby wypukla przestrzen(ruzowa;p) z czarnymi liniami, raz grubszymi raz cienszymi. Baerdzo bym podziekowal jakby ktos odpowiedzial na moje pytania.

Re: Dziwna sprawa

przez linka 05 lis 2009, 22:41
To nie są typowe objawy ani nerwicy ani depresji...ja bym szybko radziła się udać do lekarza ogólnego na badania, neurologa no i oczywiście do psychiatry.........
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg