Czuje sie jakoś jakby... lepiej

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Czuje sie jakoś jakby... lepiej

przez Mister94 02 lis 2009, 16:21
Witam
Nie wiem czy kogoś to obchodzi, ale czuje sie jakoś tak lepiej moja nerwica jest jakby słabsza i czuje sie tak jakoś luźno. Nawet nie boje sie potępienia przez Boga. Miłe uczucie. Nie wiem jak chcecie to usuncie, ale nerwice da sie leczyc bez lekow

Re: Czuje sie jakoś jakby... lepiej

przez Piorun 08 lis 2009, 12:10
Moim zdaniem nie ma sensu bez leków, skoro można dużo szybciej i skuteczniej z lekami

przez bunny_wrrr 08 lis 2009, 17:30
z kolei wg mnie nie ma sensu brac lekow jesli bez nich mozna osiagnac to samo a moze nawet cos lepszego biorac pod uwage odstawianie i zwiazane z nim ewentualne niebezpieczenstwa tzn objawy odstawienne uzaleznienia i nawroty po odstawieniu co dodatkowo moze przedluzyc czas wyzdrowienia
czyste terapie poznawcze maja podobna skutecznosc do tych z lekami wiec dla mnie wybor jest prosty - unikalabym medykamentow za wszelka cene bo przeciez nie pozostaja bez wplywu na zdrowie
leczenie bez lekow wymaga moim zdaniem duzo wiecej pracy wytrwalosci itd niz bez i w przypadkach kiedy nie sa niezbedne naprawde warto sprobowac 'na zywca' bo przebieg jest bardziej intensywny a efekty dlugotrwale i wydaje mi sie ze bardziej 'pewne' a co wiecej wszystko mozna zawdzieczac samemu sobie
oczywiscie nie mowie tu o ciezkich przypadkach w ktorych leczenie farmakologiczne wydaje sie konieczne (chociaz istnieja badania wskazujace ze np nawet bardzo ciezka depresja moze byc skutecznie leczona sama psychoterapia)
niemniej to wybor kazdego chorego
Mister94 ciesze sie ze lepiej sie czujesz i oby ta dalej :smile:
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Adaś2222 19 lis 2009, 15:25
To bardzo dobrze, że czujesz się lepiej. Odswieżam temat i napisz czy teraz nadal czujesz się lepiej?

Sortuj wg