Problem z myślami

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Problem z myślami

przez tadeusz11 22 paź 2009, 14:58
Okey... Jestem normalnym czlowiekiem, bez chorób psychicznych i założyłem konto, bo szlak mnie już trafia z powodu pewnych myśli.
Nie mam żadnych zaburzeń ani personalnych, ani fizycznych. Nigdy nie miałem żadnych zdwidów czy halucynacji (nawet nie wiem co te słowa znaczą, bo nigdy nie doświadczyłem tego).

Przeczytalem jakis czas temu (może z miesiąc) artykuł o wielokrotnie gwałconych kobietach w polsce i w niemczech w czasie II wojny światowej.
Jakiś tydzień temu "wyskoczyło" to w mojej głowie i przeczytałem artykuł ponownie, potem jeszcze ze dwa razy w dziennych odstępach.
1. Nie wiem czemu ciągle to czytałem
2. Nie kręci mnie to, wręcz obrzydza i strasznie mi szkoda tych kobiet.

Obecnie, mam jakieś chore skojarzenia, ciągle mi to chodzi po głowie. Jak widze jakąś liczbę X to za chwile mi sie w głowie przedstawia, ze właśnie X razy gwałcili jakaś kobietę. Siedze sobie spokojnie, patrze za okno a tu nagle jeb wyskakuje mi w głowie myśl, ze żołnierze gwałcili te kobiety.

Że tak brzydko sie wyraże CO JEST DO HUJA CIĘŻKIEGO?!
Nie moge sie pozbyć tych myśli, co bym nie robił, co chwila wracają, a mnie to już w ogóle nie interesuje, mam to w dupie. WTF?

Kiedyś miałem takie coś, ze kilka minut przed zdarzeniem, myśl o danym zdarzeniu "wyskakiwała" w mojej głowie. To jest IDENTYCZNE. Co sie dzieje?!

Re: Problem z myślami

przez bezradny 22 paź 2009, 23:37
no moim zdaniem to jest nerwica natrectw myslowych wiem bo mi sie tez tak czasami zdarza

Re: Problem z myślami

przez Adaś2222 19 lis 2009, 15:36
To jest nerwica natręctw, udaj się do lekarza psychiatry jak najszybciej, żeby to dalej nie poszło!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg