wpisujcie wszystkie sposoby leczenia nerwicy natrectw

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

wpisujcie wszystkie sposoby leczenia nerwicy natrectw

przez harnas 18 paź 2009, 14:16
Ludzie kochani wpisujecie wszelkie sposoby ktore macie na leczenie nerwicy natrect.zaczynajc od psychoterapi lekow po sposoby domowe...oraz wasze przbiegi leczenia ,rezultaty,historie choroby.niech kazdy chory czerpie z tego zrudła troszeczke wiadomosci aby wiedziec jak to sie zaczyna i jak rozwija ...

Re: wpisujcie wszystkie sposoby leczenia nerwicy natrectw

przez normalny będe 18 paź 2009, 17:16
Znam jeden niezawodny sposób. Działa w 100%. Trzeba skoczyć z 10 piętra. Nerwica przejdzie. :D To był oczywiście żart, niech nikt nie bierze go na poważnie.
Moim zdaniem każdemu coś innego pomoże na nerwice, trzeba poznać siebie a później walczyć z nerwicą.
Odchodzę z forum jako zwycięzca. Bo tak naprawdę nic mi nie było. Ale wszystko temu potworowi co siedział mi w glowie i jest u każdego człowieka, zniszczyłem go jego własną bronią. Obojętnie co nie zrobię będe szczęśliwy, w granicach rozsądku, bo przecież nie zabiję człowieka. :) Pokój wam.

przez Adaś2222 19 paź 2009, 18:09
Zrobiłem podobny temat Analiza NN i wspólne rady, ale ma tyle samo postów co ten ;-)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Cassandra 19 paź 2009, 18:13
Z tego co pamiętam to ja tam coś napisałam... :)
Cassandra

przez Adaś2222 19 paź 2009, 18:15
Chyba tak ;-) trudno sprecyzować jakieś genialny sposób na NN. Moim zdaniem aktywność fizyczna jest wręcz wymagana, żeby normalnie funkcjonować mi to bardzo pomaga!

przez etien 21 paź 2009, 16:24
Wiecie co rozpisałam się tu na trzy strony i wszytsko mi się skasowało :( A chciałam jako nieliczna tu osóbka wykazać się w tym temacie... Nie mam siły pisać tego raz jeszcze bo pisałam to przez godzinę chlip chlip
Niesamowita, nieodgadniona i jakże samotna,
Niewzruszona, a jednak płacze…
Potrzebuje, choć się nie przyznaje,
Ona tęskni i chce…

przez Cassandra 21 paź 2009, 19:00
etien napisał(a):Wiecie co rozpisałam się tu na trzy strony i wszytsko mi się skasowało :( A chciałam jako nieliczna tu osóbka wykazać się w tym temacie... Nie mam siły pisać tego raz jeszcze bo pisałam to przez godzinę chlip chlip

Nie przejmuj się, zarezerwujesz kiedyś godzinę czasu i napiszesz jeszcze raz. :):)
Cassandra

przez kotecek 22 paź 2009, 12:56
Najlepszym sposobem jest farmakoterapia połaczona z psychoterpią behawioralno-poznawczą. Choc z tej drugiej nigdy nie korzystałam. Z tego co mi wiadomo to behawioralka uczy przeciwstawiania się natręctwom, stawiania im oporu. Ale kiedy nn jest nasilona to lekarze zalecają najpierw kurację farmakologiczną, aby uspokoic umysł, ponieważ cięzko by się było skupic na psychoterapii, kiedy jedna mys goni nastepną.
Ze wszystkiego najbliższy wiary jest, być może, najbardziej zagorzały ateizm.
— Fiodor Dostojewski

przez harnas 23 paź 2009, 14:46
Czesc kwasniakowa.chcial bym cie prosic o wypisanie twoich rad .Poniewaz moja chorob sie zaczela na dobre í chce z nia walczyc.Tak szczeze chcial bym z kim o tym pogadac lub popisac na gg ale nie wiem czy sa tu tacy ludzie ktorzy by sie zdecydowal na taka znajomosc.

przez Cassandra 23 paź 2009, 18:44
harnas napisał(a):Czesc kwasniakowa.chcial bym cie prosic o wypisanie twoich rad .Poniewaz moja chorob sie zaczela na dobre í chce z nia walczyc.Tak szczeze chcial bym z kim o tym pogadac lub popisac na gg ale nie wiem czy sa tu tacy ludzie ktorzy by sie zdecydowal na taka znajomosc.

Witaj harnas :) Moje rady...wię zacznę od tego, że przez 2 lata udało mi się utrzymywać te myśli na wodzy (przynajmniej tak mi się wydawało), ale w rezultacie nic z tego nie wyszło. Biorę leki i chodzę na terapię. Gdzieś tam w głębi duszy ciągle mam nadzieję, że będzie lepiej. Moim zdaniem należy dotrzeć to prawdziwego problemu, który leży tam gdzieś w podświadomości każdego z nas. Ja niestety nie mam gg, bo mi wirusy ściągało i skasowałam, ale jakby co to pisz na pw. Pozdrawiam :)
Cassandra

przez harnas 26 paź 2009, 08:46
czesc kwasniakowa. Co to znaczy w wodzy i widze ze terapia tez nie jest rozwiazaniem ...a tabletki tez nie pomagaja wiec widze ze nie ma ratunku ta ta cholerna chorobe...???a napisz mi jesli mozesz co brałas bo ja mam sertrine czy jakos tak i juz mi muwił ze bede musiał ja zwiekszyc bo przy dawce 50mg czyli jedna tabletka dziennie nic nie pomoze wie k....co nie ma ratunku dla nas????i czy jesli ci sie udało to utrzymac w wodzy prze dwa lata to teraz jest gorzej ???czy odtrzymujesz silniejsze leki niz na poczatku????a jesli masz jakies sposoby na takie mysli jak jestem chory,zrub cos komus,chodzi o to ze czy pamietasz cos z psychoterapi...dziekuje pozdrawiam

przez Piotr944 29 paź 2009, 22:23
Mam pomysł jesli się nie spodoba to trudno. Możemy naprzykład napisac tutaj swój cel na jutrzejszy dzień i każdy nas niech to zrobi np ja wpisuje ze coś jutro zrobię na przekór natręctwu ale cos poważnego np pojadę na basen porządnie popływam albo skocze do kina z kolegami. Jeśli będziemy wszyscy tak codziennie pisali to będziemy dążyli do tego aby to robić i normalnie życ ja zobacze ze ktos napisal: postanowilem sobie ze pojdę do kina z kolegami, zrobiłem to udało się. Ktoś inny to zobaczy powie sobie ja tez tak chcę i będziemy umieszczeac swoje cele i pisać czy sie udało. Razem łatwiej. Przepraszam za błędy i wiem że to moze wygląda troche banalnie nie myslcie ze jestem słabo chory czy cos bo ja znam tą chorobę doskonale i miewam czasami okropne chwile czasami to mało powiedziane, ludzie żyjmy!
Piotr944

przez Cassandra 31 paź 2009, 11:55
harnas napisał(a):czesc kwasniakowa. Co to znaczy w wodzy i widze ze terapia tez nie jest rozwiazaniem ...a tabletki tez nie pomagaja wiec widze ze nie ma ratunku ta ta cholerna chorobe...???a napisz mi jesli mozesz co brałas bo ja mam sertrine czy jakos tak i juz mi muwił ze bede musiał ja zwiekszyc bo przy dawce 50mg czyli jedna tabletka dziennie nic nie pomoze wie k....co nie ma ratunku dla nas????i czy jesli ci sie udało to utrzymac w wodzy prze dwa lata to teraz jest gorzej ???czy odtrzymujesz silniejsze leki niz na poczatku????a jesli masz jakies sposoby na takie mysli jak jestem chory,zrub cos komus,chodzi o to ze czy pamietasz cos z psychoterapi...dziekuje pozdrawiam

"Na wodzy" to znaczy, że nie utrudniały mi tak życia jak jeszcze miesiąc temu. Objawy somatyczne tak mnie wykończyły. Jedyny sposób to ignorowanie obsesji... myśl się pojawia, a ty ją olewasz. A ja uważam, że dla nas jest ratunek... pod warunkiem, że terapia, farmakoterapia będą trwały kilka lat. Po prostu nie wierzę, że przejdzie z dnia na dzień. Ja teraz biorę seroxat i jest lepiej, ale nie rewelacyjnie. Pozdrawiam :):)
Cassandra

przez Adaś2222 01 lis 2009, 19:39
To są sposoby jakieś na ten shit? :lol:

Sortuj wg