Gdzie szukac pomocy?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Gdzie szukac pomocy?

przez digital.1986 14 paź 2009, 18:54
Witam, jestem na forum pierwszy raz. Od dłuższego czasu męczą mnie natręctwa, obsesje oraz lęki. Coraz częściej też świat wydaje mi sie odrealniony a ja sam mam wrażenie, że nie mam swojej osobowości tylko kopiuje osobowości innych. Gdzie moge szukać rzetelnej pomocy??

Re: Gdzie szukac pomocy?

przez celineczka3 14 paź 2009, 20:41
Proponuje odwiedzic najpierw psychiatre-tylko idz do jakiego polecanego i dobrego.Potem juz ona zadecyduje czy potrzeba Ci psychoterapia.Jesli nic na ten temat nie powie to zapytaj:)
celineczka3

przez digital.1986 15 paź 2009, 15:44
Najbardziej martwi mnie zaburzenie osobowości, podejrzewam depersonalizacje, ale nie jestem specjalistą i nie wiem czy ona może występować razem z OCD. Czy ktoś ma podobne objawy jak kopiowanie zachowań innych i kłopoty z określeniem kim ja właściwie jestem i jaki jestem??

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez celineczka3 15 paź 2009, 16:41
depersonalizacja bardziej polega na tym ze ''nie czujesz siebie'' inaczej mowiac nie czujesz ze Ty to Ty, tak jakbys patrzyl na obca osobe.Raczej nie ma to zwiazku z nasladowaniem innych.W kazdym razie ja nie pokusze sie o odpowiedz co to za zaburzenie o ktorym wspominasz i ktore Cie martwi, gdyz po prostu wiem ze przyczyna moze byc rozna i tylko posiadajac doglebna wiedze mozna orzec czego to jest objawem. Takze tak jak pisalam wizyta u psychiatry tylko takiego naprawde dobrego i polecanego. Po prostu poszukaj w necie albo na naszym forum w dziale oferty:)
celineczka3

przez digital.1986 15 paź 2009, 18:57
Dziękuję za porady :D zrobie tak jak polecasz, poki co nie jest tak zle ale boje sie ze za kilka lat moze sie to przeistoczyc w cos powazniejszego i moze byc za pozno na szybki powrot do zdrowia

przez Babooshka 16 paź 2009, 09:42
leczenie nerwicy to troche jak dzióra w zębie jak jest mała to leczenie mniej boli jak za długo odkładasz leczenie to z czasem czeka kanałowe:)

Sortuj wg