Proszę o pomoc

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Proszę o pomoc

przez Sian 30 sie 2009, 16:19
Mam pytanie,jak długo moze trwać nawrót nerwicy natręctw?Ja juz tydzien przezywam koszmar a moja lekarka mowi ze taki stan ma prawo trwać do dwóch tygodni..Jak jest u Was?
Dodam ze ten nawrót jest najsilniejszy ze wszystkich do tej pory,nie jestem w stanie nawet na chcwile oderwac sie od mojej obsesji,dosłownie nic nie jest w stanie odciągnąć mojej uwagi od obsesji i taki stan utrzymuje se juz tydzien..Panicznie boję się ze tak mi juz zostanie:/:/Praktycznie nie wstaję z łóżka i czuje się jakbym powoli zaczynała świrować:/;/;/ Moje obsesje dotyczą ludzi..Patrzę na moją mamę,na chłopaka,na ludzi w sposób metafizyczny,ogarnia mnie przerazenie kiedy patrzę jak się ruszają,jak mówią,że w ogole są...Zdaję sobie sprawę ze swpjego stanu i panicznie boję się ze to moze być schizofrenia,bo wiem ze przy tej chorobie chory doznaje takich "metafizyczych" doznań:/;/
CZY TO JESZCZE NERWICA????Błagam o odpowiedz

Re: Proszę o pomoc

przez pajak 05 paź 2009, 10:16
didol, po pierwsze co w Twoim przypadku powoduje powrót natręctw? Może dobrze było by się skupić na przyczynach i rozwiązaniu ich a nie objawach? Wiem że ciężko, ale próbowałaś coś robić "na siłę" , ruszyć się jednak z łóżka? spróbować zająć się czymkolwiek, pomimo natręctw? Może coś co lubisz robić, albo do tej pory lubiłaś?
Obrazek

Sortuj wg