czy ja juz całkiem zwariowałam?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

czy ja juz całkiem zwariowałam?

przez Aneta22 30 cze 2009, 20:26
pisałam już wiele razy tu na forum .. choruje na nerwice natrectw podobno i depresje z tym ,że w tej chwili depresji nie mam. od 7 miesiecy bezskutecznie szukam dla siebie leku i nie moge trafić w opowiedni :( od 5 tyg jestem na anafranilu, od ponad tyg dawak 150 mg a natręctwa są i są takie same .. już mnie to wykańcza, cały czas mam mysli ,że zaraz kogoś zabije, ze zriobie to, nie pomaga mi gadanie ,że to tylko nerwica i ,że tego nie zrobie, ja nie mam tej pewnosci. nie czuje strachu, niewiem co czuje, może ja tak naprawde jestem zle zdiagnozowana... nie boje sie psychozy, ale moze to jest poczatek a ja jestem zle leczona i niewiem moze anafranil ja tylko pogłębia ??? juz nic niewiem. mam chore mysli, pourywane,wyrwane z kontekstu, czuje jakbym całkiem zwariowała ...choruje 4 lata z przerwa 2,5 roczna bob yło dobrze gdyz zazywałam seroxat , ale on przestał działać .. Boże czy jest ktoś tutak kto miał podbnie ,tak długo go trzyumało i przeszło????

Re: czy ja juz całkiem zwariowałam?

przez citi 30 cze 2009, 20:57
Aneta a co lekarze na te braki wyników w leczeniu?

a co do Serotaxu to moze skoro tak dlugo go nie bralas to po takiej przerwie znowu zadziala?
od 5 tyg jestes na Anafranilu. moze powinnas dac mui jeszce z 1-2- tyg ?

Re: czy ja juz całkiem zwariowałam?

przez Aneta22 01 lip 2009, 00:14
zmieniłam lekarza i to własnie on przepisał mi anafranil, poprzednia lekarka zmieniała leki co chwile, nie dawała czasu na ich zadziałanie, a poza tym była chamska...moj lekarz aktulanie jest na urlopie i wizyte mam 30 lipca :/

od listopada zeszłego roku brałam juz kilka leków najdłuzej cital ponad 3 miesiace, nie zadziałał, teraz anafranil a ze mna jest gorzej .. dziś te msyli sa nie do zniesienia, ja za niedługo oszaleje i komus coś zrobie :((((

[Dodane po edycji:]

dodam ,że chodze na terepie 4 miesiace juz ...

wizyte mam 30 lipca u psychiatry .. ja nie wytrzymam , ja wczesniej co zrobie ... :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg