Zazdrość

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez bibi 23 kwi 2006, 21:58
ehhh...zazdrosze ci tego że potrafiłas...bo ja nie potrafię
poprostu męczę się w samotności
nie umiem krzyczec i tłumaczyc się ze swoich odczuc.
potrafię tylko płakac ,spuścić głowe i powiedzieć " to nie ma sensu...jadę do mamy"

Żartuje z tym "jadę do mamy "
to mnie przerasta...ja nie umiem się zachować i uciekam
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez Kyria 27 kwi 2006, 22:15
Zazdrość...Chyba każdy z nas poczuł jej smak. Zazdrościmy ludziom wszystkiego urody, kariery, bogactwa, przyjaciół. Zazdrość w związku? Jest potrzebna ale taka mała, która nieprzysłania nam całego świata. Nie może stać sie uciążliwa i zaślepiać nas całkowicie a bywa to trudne cos o tym wiem :) Wyobraźnię to ja mam naprawdę sporą ;) Muszę czasem powstrzymać swoje wodze fantazji bo potrafię dużo!!!
Oj niebezpieczna ta miłość jest czasami ;)
Kyria

przez maiev 26 lis 2006, 17:00
nie wiedziałam gdzie to umieśić a musze to z siebie wyrzucić to mi lepiej będzie. matko, jak ja nie znoszę tej swojej zazdrości (czy zawiści?) Nie cierpię siebie jak taka jestem. Czemu, u diabła ja taka nie mogę być taka miła i towarzyska. Przepraszam że tak bredzę, ale nikt w domu nie rozumie o co mi biega. Czuje się nikim. Pa
Ostatnio edytowano 24 lut 2007, 19:42 przez maiev, łącznie edytowano 1 raz
"I need a new version of me..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Neśka 26 lis 2006, 18:06
Maiev u mnie sytuacja wygląda podobonie i przez to jestem taka samotna....

Stałam się zazdrosna, bo czuję, że niewiele jestem warta, że ja nie potrafiłabym wzbudzić w kimś zazdrości, że jestem takim nikim, że nawet nie ma być o co zazdrosnym. Zachowuje się, jak zazdrośnia dlatego, że boli mnie to, że jestem właśnie takim niczym. To tak cholernie głupie....

Wszelkie sceny, jakie robię doprowadzają mnie po fakcie do palpitacji serca, czuję się jeszcze głupsza. Potem nikt nie rozumie moich trzęsących się rąk i nawet mój facet sp[ytał mnie dzisiaj:"co Ci się tak ręcę trzepią przy obieraniu tych ziemniaków"?

Nie potrafię sobie poradzić z tym okorpmnym uczuciem, który wraz z wieloma innymi zabuja mnie każdego dnia, az zatlucze na amen.:(
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą ! (św. Augustyn)

przez Mizer 26 lis 2006, 20:36
jestem zazdrosna
bo mam wrażenie, że wszystko sie każdemu należy, a mnie omija to szerokim łukiem
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez niezapominajka 27 lis 2006, 13:45
Ja też się wygadam...
Jestem chorobliwie zazdrosna o mojego faceta. Po prostu nie mogę już wytrzymać. Silny ból, chociaż często bezpodstawny. Najchętniejm chciałabym , żeby był moją własnością. Przeciez to chore! Chcę nrmalnie z nim żyć, normalnie funkcjonowac, a jestem taka nieufna. Nie mam podstaw,bo nigdy mnie nie zranił, kocha mnie i jest naprawdę w porządku. Wiec skąd to się bierze? Nienawidzę tego...................!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przez maiev 27 lis 2006, 14:27
Musimy sobie jakoś z tym poradzić, ale wiem że to nie jest proste. chyba nic nie jest proste.

Neśka napisał(a):Zachowuje się, jak zazdrośnia dlatego, że boli mnie to, że jestem właśnie takim niczym. To tak cholernie głupie....

dokładnie tak, świetnie to rozumiem.

przez madzia669 27 lis 2006, 21:03
ja w sumie nie wiem co to znaczy zazdrość bo jeszcze nikt nigdy nie był o mnie zadrosny ani ja o nikogo heheh pozdro

[ Dodano: Pon Lis 27, 2006 9:05 pm ]
i nie dziwie się wcale wystraczy tylko na mnie spojrzeć buhahahah :roll:
You Shine your light when you forgive I cry

przez madzia669 27 lis 2006, 21:07
a ty co mozesz wiedzeć o tym Panie Malcolm :roll:
You Shine your light when you forgive I cry

przez kukubara 28 lis 2006, 15:15
Wiecie co..ja nie jestem zazdrsna..dogadalam sie z moim menem,ze sobie moze patrzec ile chce...buhahaha..moze gadac..ile chce...i tak wiem ,ze nie ma takiej drugiej ..kukubary wiec inne sikorki moga sobie skakac kolo niego..ale on to jest zazdrosny..co czasem mnie denerwuje... ;) a tak powaznie..gdy wyobraze sobie ,ze moglby..np. no wiecie... :oops: to ..czuje lek..nie chce myslec o tym za czesto... :roll:
"wypromuj milosc ..specu od reklamy"

przez maiev 28 lis 2006, 20:05
ja z mężem tez się dogadałam - niech się patrzy od czasu do czasu (byle bez przesady) - ja tam też święta nie jestem :twisted: o niego to jakoś nie jestem zazdrosna - chociaż czasami jak sie jakaś przyczepi to robię sie czujna :)

przez niezapominajka 16 gru 2006, 16:00
Eeech, tu nie chodzi o dogadanie się. Tu chodzi o zazdrość. Jeśli jest sie aż tak zazdrosnym, aż do bólu, tzn ze ma się niskie poczucie wartości, nie wierzy się w siebie, czuje się wieczny lęk przed utratą partnera. Bezpodstawny, irracjonalny, a jednak. Dogadać się, a czuć, to co innego :(

Sortuj wg