Czy to jest nerwica natręctw?????? Proszę pomóżcie!

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Czy to jest nerwica natręctw?????? Proszę pomóżcie!

przez Messi36 05 cze 2009, 22:30
Witam. Mam taki problem :( Kiedyś, się założyłem, że jeżeli popełnie ten grzech ciężki ( 5 razy ) to nie będę grał w takim klubie. I niestety popełninłem ten grzech przeszło 5, ale 6 razy :( I teraz się przejmuje że nie bede grał. Pomózcie, czy to NN, i wogole jak myslicie bede grał???????? Pozdrawiam!

Re: Czy to jest nerwica natręctw?????? Proszę pomóżcie!

przez shadow_no 05 cze 2009, 22:55
??
O co chodzi?
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Messi36 05 cze 2009, 23:01
No o to czy :

1. To może byc NN

2. I pomózcie mi, na prawde nie bede tam jedził? prosze błagam!!! Nie mam juz sił!

[Dodane po edycji:]

Prosze błagam!!! Nie moge juz tego wytrzymac!!! Mój problem dotyczy tego :/ Kiedys popełniłem jeden grzech cięzki raz, ok nie chodze do komunii św. a potem jakos zaczałem sobie urajać ze doszło ze 6 razy popełniłem ten grzech!!! A jezeli bym popełnił przeszło 5 razy to nie gram w klubie ( bede tam jedził niedługo ) Prosze, juz nie moge! Pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tynka92 12 cze 2009, 20:20
No nie wiem czy dobrze rozumiem. Popełniłeś kiedyś ciężki grzech. Nałożono na Ciebie ekskomunikę. Teraz roisz sobie grzechy ciężkie, czyli sam nie wiesz czy właściwie popełniłeś coś złego. Moja rada: pójdź do Twojego ulubionego spowiednika, takiego który może Cię zrozumieć. Powiedz mu wszystko dokładnie, powoli, po kolei, łącznie z tym, że cierpisz na nerwicę natręctw. A może istnieje możliwość umówić się z nim na dłuższą rozmowę?

[Dodane po edycji:]

*bo tak w ogóle to jest to nerwica natręctw :D

Sortuj wg