Mały języczek"coś na nim siedzi"problem/pomocy!

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Mały języczek"coś na nim siedzi"problem/pomocy!

przez MaksymilianLopez 26 maja 2009, 08:27
Witam
Ja mam małe pytanie nie wiem czym to jest spowodowane brakiem może witamin po stresie/nerwicy ale na moim małym języczku czuje jakby mi się "coś" przykleiło do niego :/ takie uczucie jakby został tam kawałek ryżu albo coś podobnego i to mam długo owe uczucie,nie najlepiej się z tym czuję pomoże ktoś ? co to może być ? może jakieś witaminy na to będą potrzebne ? proszę o pomoc walczę z tym od tygodni i nic :(

Pozdrawiam.

Re: Mały języczek"coś na nim siedzi"problem/pomocy!

przez linka 26 maja 2009, 09:21
Wizyta u laryngologa???
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez isj 26 maja 2009, 12:47
Laryngolog plus skierowanie na wymaz.
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez MaksymilianLopez 26 maja 2009, 13:58
Dziękuje za szybki odpis więc tak byłem tylko na wymazie jakis czas temu ale z gardła ... widzę że jesteście pewni że to laryngolog mi pomoże z kłopotami małego jezyka niż gastrolog ?

Pozdrowienia.

przez linka 26 maja 2009, 14:18
Yyy a od kiedy gastrolog zajmuje się gardłem?

Laryngologia - dziedzina medycyny zajmująca się, rozpoznawaniem i leczeniem chorób ucha, nosa, krtani, gardła oraz innych narządów głowy i szyi.

Gastroenterologia, gastrologia - dziedzina medycyny zajmująca się czynnościami i schorzeniami układu pokarmowego; przełyku, żołądka, jelit, odbytu i gruczołów trawiennych (wątroba, trzustka) oraz dróg żółciowych
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez joanna5 03 paź 2009, 23:25
jak juz pisalam,przespalam caly dzien,nie zaluje tego bo mialam kika zarwanych nocy,ale nie uczylam sie,nie czytalam,za to teraz umysl mam jasny.chyba po takim dniu,bedzie mi sie dobrze czyc,to lepsze niz uzalanie sie nad soba,ale to rozumiem,siedzialam na karku psychiatrom 10lat,bylam krollikiem doswiadczalnym,nawet mialam elektrowstrzasy w pelnej narkozie,ale po nich nie poczulam ulgi,problem tkwi w srodku,w przejsciach z dziecinstwa a nie w polaczeniach neuronow,
joanna5

przez Piotr Krzyworączka 16 sty 2010, 22:52
MaksymilianLopez napisał(a):Witam
Ja mam małe pytanie nie wiem czym to jest spowodowane brakiem może witamin po stresie/nerwicy ale na moim małym języczku czuje jakby mi się "coś" przykleiło do niego :/ takie uczucie jakby został tam kawałek ryżu albo coś podobnego i to mam długo owe uczucie,nie najlepiej się z tym czuję pomoże ktoś ? co to może być ? może jakieś witaminy na to będą potrzebne ? proszę o pomoc walczę z tym od tygodni i nic :(

Pozdrawiam.

Miałem coś podobnego. Nie całkiem, ale też czułem coś dziwnego na języku. Poszedłem, trochę przypadkiem do ... dentysty. Oznajmił mi, że organizm wyczerpany, znerwicowany, osłabiony może łapać przeróżne infekcje, w tym także coś takiego jak AFTY w jamie ustnej. Przepisał jakiś specyfik na odkażanie ( chyba dentosept) i pomogło.
Stres powoduje nerwicę. Spróbuj temu zaradzić za darmo!
http://Jak-Pokonac-Stres.pl

Sortuj wg