Natręctwa które obrażają i poniżają mnie.

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Natręctwa które obrażają i poniżają mnie.

przez Hrabia 18 maja 2009, 18:16
Witam wszystkich.
Natręctwa które dotyczą religi w ogóle mnie nie ruszają.
Najgorsze są te które dotyczą mnie oto kilka z nich: ktoś tu na forum ma podpis po ang. żeby mu obciągnąć to ja sobie wyobraziłem że mu obciągam i biorę jego CENZURA do buzi (czuję się jak męska CENZURA ), gdy widze na mieście jakąś grubą brzydką babe na mieście to słysze jak kolega mi mówi w głowie wyobraź ją sobie nago i ja sobie wyobrażam to aż mi się chce wymiotować i mnie bierze obrzydzenie do siebi i czuję się gorszy od innych chłopaków którzy by chyba sobie nigdy tego nie wyobrazili, albo jak idzie stara babka to sobie wyobrażam jak wygląda jej CENZURA obecnie i widze taką wstrętną obrzydliwą CENZURA jak powiedziałem ostatnio matce że jak jej siostra pocałuje mnie w CENZURA to odwiedzę ją w szpitalu na to matka mi powiedziała żebym ja jej siostrę pocałował w CENZURA i wtedy wyobraziłem sobie jej CENZURA tak przypuszczalnie według mnie wygląda jej CENZURA . Czuje jakbym miał jej CENZURA w prawej tylniej części głowy a dokładnie to jej obraz który nie chce zniknąć i mnie piecze mózg od niego, choć próbuje go zagłuszyć i z czasem traci na wyrazistości. Mam tego mnóstwo, nieraz też ze zwierzętami.
Te myśli i wyobrażenia pojawiają się z nienacka i wbrew mej woli. A chyba się pojawiają bo ich chce i potrzebuje żeby się z nimi zmierzyć i z moimi kolegami od którzch czuję się gorszy i chce im pokazać że wyobrażam sobie coś takiego i mnie to nie boli i nie obrzydza ale jak już sobie to wyobraże to uważam że jak by się o tym ktoś dowiedział to uznałby i powiedziałby że jestem gorszy głupi i nienormalny od innych chłopaków bo normalny człowiek niepotrzebuje sobie takiego czegoś wyobrażać żeby udowodnić sobie i innym że jest lepszy od innych.
Czuje się gorszy i głupi od innych bo nikt przeciętny nie ma takich myśli.
Czuje że te myśli i wyobrażenia kalają, poniżają i obrażają mnie osobiscie i mój mózg i go kaleczą bo przecież ja jestem bardzo mądry i nie zasługuje na coś takiego ani mój mózg . Te myśli nie są mnie godne i mojego mózgu ani wyobraźni.
Czuje się przez nie gorszy jako facet i człowiek, bo powinienem miec same ładne wyobrażenia w tym pieknych babek a nie takich brzydul i paskudzctw.
Czuję że te myśli i wyobrażenia czynią mnie gorszym i słabszym facetem od innych facetów i godzą w moją godność i szacunek do siebie. Jak Wy byście się czuli na moim miejscu mając takie myśli i wyobrażenia. Jak nie traktować tego tak osobiście?
Czy obiektywnie , z boku i waszej perspektywy patrząc te myśli i wyobrażenia są aż tak Straszne I Nienormalne, czy są powodem do wstydu czucia się gorszym. Co zrobić żeby nabrać lepszego stosunku do siebie i tych myśli i wyobrażeń, żeby nie traktować ich jak coś wstydliwego tylko jak powód do dumy lub coś ciekawego lub atrakcyjnego. Jak dodać sobie niezwykłości i wyjątkowości sobie i tym natręctwom.
Proszę Was o pomoc.
Ostatnio edytowano 18 maja 2009, 21:14 przez linka, łącznie edytowano 3 razy
Powód: To jest publiczne forum, troszkę kultury...aż tak dobitnie nie musisz nam opowiadać jakie masz wyobrażenia....generalnie ocenzurowane zostały słowa powszechnie używane, ale w kontekscie tego postu były wyjątkowo wulgarne.

Re: Natręctwa które obrażają i poniżają mnie.

przez Hrabia 18 maja 2009, 20:53
A co to znaczy patrzeć na człowieka jak na osobę.
Czy z moje wypowiedzi wynika że siebie też oceniam po wyglądzie bez niczego.

Re: Natręctwa które obrażają i poniżają mnie.

przez Ridllic 19 maja 2009, 13:43
ehhh a ja nie przeczytałem a było soczyście chyba :mrgreen: (niedobry modek popsuł )
Ridllic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg