Nerwica z powodu natretnych mysli zarazków

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Nerwica z powodu natretnych mysli zarazków

przez leon25 02 maja 2009, 20:40
Witam mam pytanie moja nerwica polega na tym ze myje rece pod wzadkiem bo jak umyje rece pod letnia woda to tak jak bym nie umył rąk asz mam całe czerwone tak samo piore zeczy w 60 c bo jak napszykład wpiore w 30 lub 40 to mysle ze zarazki nie schodza moze mi ktos wtłumaczyc bo juz mam dosyc :(pozdrawiam

Re: Nerwica z powodu natretnych mysli zarazków

przez Adaś2222 04 maja 2009, 10:26
Słuchaj to co teraz robisz to nie jest normalne, wkręciłeś sobie te zarazki i musisz to odkręcić. Staraj się myć normalną wodą by sobie nie robić krzywdy i zobaczysz, że wszystko będzie dobrze, jak umyjesz normalną wodą to sobie pomyśl "No i co się stalo? Wszystko jest dobrze, to tylko moje obawy" Nie ma co marnować życia na takie rzeczy, myj normalnie i wtedy jak są brudne a nie jak Ci natręctwa karzą.

Re: Nerwica z powodu natretnych mysli zarazków

przez magma000 06 maja 2009, 19:34
Doskonale Cie rozumiem.... mam to samo...notoryczne mycie rak parzenie sie pod goraca woda, ale ja mam tak gdy mam kontakt z rekami mezczyzn( a pracuje w sklepie:/)brzydze sie mezczyzn... najlepiej zmienic prace... no tak ale jesli to dotyczy tez tescia i szwagra???ech ech....ogolnie chodzi o to ze wiekszosc facetow nie myje rak po toalecie i po prostu tym sie brzydze.. i myje i myje myje....i oczywiscie sie mecze....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg