od objawow somatycznych do zrodla nerwicy

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

od objawow somatycznych do zrodla nerwicy

przez michass84 28 mar 2009, 17:47
witam, chcialbym sie zapytac w jaki sposob mozna dotrzec od wspomnianych objawow somatycznych (konkretnie ucisk, napiecie w splocie slonecznym) do pierwotnych przyczyn problemow nerwicowych. z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam

Re: od objawow somatycznych do zrodla nerwicy

przez ALEKS*OLO 28 mar 2009, 18:19
Najlepiej zglosic sie do lekarza psychiatry i pschologa na terapie poznawczo-behawioralna .
Na forum nie jestesmy lekarzami .
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez michass84 28 mar 2009, 18:58
hmmm no co ty nie powiesz?? tak samo jak nie trzeba byc profesorem ekonomii zeby rozwiazac jakies proste zadanie z matematyki tak nie trzeba byc od razu lekarzem zeby po prostu znac techniki na docieranie do korzeni chorob. poza tym lekarze czy tymbardziej psycholodzy gowno sie czasem znaja leczylem sie na oddziale nerwic w klinice i poprawy nie bylo nawet w 1%. takze bardzo bym prosil o odpowiedz ale osoby bardziej kompetentne, a te co maja plesc baje niech lepiej wogole sie nie udzielaja. dziekuje bardzo

[*EDIT*]

o pardon nie zauwazylem, ze moderator:P ale jakby nie byloktos moze znac odpowiedz wiec prosze od razu nie skreslac taka odpowiedzia mozliwych postow do mojego watku bo poniekad napewno mam racje

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ALEKS*OLO 28 mar 2009, 19:24
michass84, jako "bajoplescia" ze tak powiem :lol: , nie skresla nikt Twojego posta , kazdy go widzi i ma prawo sie wypowiedziec, i ja skorzystalam z tego prawa i odpisalam. Moje zdanie takie ze to wlasnie psycholog na terapi najwlasciwiej dojdzie do podloza Twoich dolegliwosci , oczywiscie masz racje ze nie wszyscy lekarze sa z powołania i znaja sie na tym , ale trzeba probowac i szukac az sie znajdzie odpowiedniego . Ja 5 lat starałam sie dowiedziec skad moja nerwica depresja i inne bzdety w głowie, tez miałam obawy co do lekarzy, ale w koncu trafilam na taka, ktora prosto z mostu uswiadomila mi co i jak (ale to nic nie dało bo tak łatwo tego naprawic sie nie da jak sie zdaje;/)...
Ale to tylko moje mało kompetentne zdanie ;)

Pzdr!
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez linka 29 mar 2009, 10:19
LOL, jakby ktoś na forum znał odpowiedź na to pytanie to 99% z nas nie musiałaby się leczyć......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg