wróżka elwira zawiadamia ktoś rzucił na ciebie klątwe

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Re: wróżka elwira zawiadamia ktoś rzucił na ciebie klątwe

przez Sorrow 21 mar 2009, 04:10
Jak dla mnie to te "klątwy" podpadają pod znęcanie się psychiczne.

przez Mafju88 21 mar 2009, 12:12
JA rozumiem wierzyć w Boga. Niby to jest tak, że tego Boga nie widzimy ale wiemy ze gdzies on jest i czuwa nad Nami. Ale i on powiedzial, ze czlowiek jest wolny i robi to co uwaza za słuszne, poprostu ma wolną ręke. Nawiazując to do tematu mysle, ze właśnie w kościół można wierzyć jeżeli już ktoś chce mieć wiare w cos czego nie można zobaczyć. Ale z klatwami autor postu niech da sobie spokoj bo to tylko jakis <cenzura> ktoremu sie nudzi w domu pisze. Lepiej stawiac na wlasny umysl i wierzyc ze wszystko jest zalezne od Nas a nie cos nad Nami panuje jak np. klątwa ;)
I'll be where the eagles flying higher and higher

przez Rani 21 mar 2009, 13:47
Wczoraj ja dostałam na gg wiadomość od "wróżki" o klątwie rzekomo na mnie rzuconej. Śmiechu warte. Tydzień temu niby o przysłanych życzeniach. Aby dowiedzieć się treści i nadawcy trzeba wysłać smsa za ponad 20zł. Niezły sposób na wyciąganie kasy od naiwnych ludzi. Ale moim zdaniem to jest przestępstwo.
"Nie dziw się jeżeli jutro spadnie porządny grad, rozszaleje się zamieć i licho wie co. To, że dziś jest ładnie, jeszcze nic nie znaczy. To jest zaledwie jakiś ślad pogody."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ALEKS*OLO 21 mar 2009, 19:05
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Sortuj wg