natręctwa myśli a teraz dziwne podniety prosze o pomoc

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

natręctwa myśli a teraz dziwne podniety prosze o pomoc

przez nieśfiadomy23 16 mar 2009, 00:09
jak nie natrectwa myśli to teraz dziwne podniety a mianowicie podniecajom mnie zwierzęta choc tego nie chce to i tak mnie podniecajom

oczywiście nie wszystkie gatunki. zaczeło sie od odwiedzonej kiedyś przypadkiem zboczonej zdewiadczonej stronki gdy miałem jakieś 16 lat.
przez te wszystkie lata nie wywoływały zwierzęta podniety u mnie ale ostatnio zaczeły prześladować mnie obrazy kiedys tam zobaczone. przypadkie sobie je przypomniałem i tak chodzom zamnom i walcze z nimi. nie wiem czy top objaw choroby umysłowej czy osłabienia układu nerwowego czy nerwica ?
(nie chce byc zbokiem i chce jakos to zwalczyć)

prosze o pomoc do kogo się zwrucić jak z tym walczyć jak wyleczyć

Re: natręctwa myśli a teraz dziwne podniety prosze o pomoc

przez Ropi7 16 mar 2009, 01:18
Wydaje mi się ze z tym problemem musisz iść do psychiatry on przeprowadzi z Tobą rozmowę, ale pamiętaj musisz z nim być szczery w rozmowie i opowiedzieć mu wszystko od samego początku skąd u Ciebie wyzwalają się takie myśli i pod wpływem czego to można leczyć, im wcześniej tym lepiej.
Jeżeli to zaniedbasz może to w przyszłości zaważyć na Twojej psychice i co wtedy zrobisz będziesz tak żyć, warto wcześniej się za to zabrać.
Jest coś czego nie mogę zatrzymać - to czas.

przez nieśfiadomy23 16 mar 2009, 20:50
czyli im predzej sie zacznie leczenie tym wieksze szanse poradzenia sobie z tym.
chce to zwalczyć bo nie chce by to na demnom zapanowało

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mafju88 17 mar 2009, 14:17
podniecaja Cie w takim sensie ze masz ochote na seks ze zwietzetami czy tylko wydaje Ci sie ze to Cie podnieca boisz sie wtedy i dostajesz czasem erekcji? bo to roznica. Podczas leku o takie cos na mysl o zwietzetach mozesz dostawac sztucznego podniecenia. Pozatym dewianci sa nieswiadomi tego co robia i sie tego nie boją. Nabardziej prowdopodobna jest poprostu nerwica czyli lęk przed tym. Zglos sie do psychiatry, badz tez seksuologa. Tylko ze jesli seksualog stwierdzi ze to nerwica to i tak Cie odesle do psychiatry wiec moze lepiej do psychiatry odrazu bo on tez spokojnie bedzie w stanie stwierdzic takie rzeczy.

Bez obaw i pozdrawiam
I'll be where the eagles flying higher and higher

przez nieśfiadomy23 17 mar 2009, 20:30
gdy widze dane zwierze to jakos mi sie to kojarzy i czuje jakby podniete, prubując odrazu myslec o czym innym by to nie podniecało.
to jest jak z nerwicą czasami długo walcze w myślach by mnie to nie prześladowało. to jest tak mysle sobie o jakiś błachostce niczym związanej z czymś podniecającym a tu nagle wyskakuje to skojarzenie obraz i znowu tak jakby podnieca choć wcale nie chce by mnie to podniecało i walcze z tym jakoś.

to jest bardzo wkurzajace i nie daje normalnie funkcjonować i pracowac bo obawiam sie że to znowu wruci jak tylko sobie to skojarze albo zobacze dany obiekt
który mi przypomni, a gdy tylko to nie atakuje i zapomne o tym to jakoś się przypomina. gdy naprzykład walcze z tym przed snem i zasne to z rana zaraz po obudzeniu jak tylko troche człowiek sie rozbudzi to sie przypomina.

myślałem że jak ma się nerwicę to juz nic gorszego nie morze człowieka męczyć, prubuje sobie jakos z tym radzić ale postaram posłuchc waszych rad i
udam się do specjalisty psychiatry.

przez Mafju88 18 mar 2009, 03:03
Mowisz tak jakby to nie byla nerwica. A to wyglada poprostu na nerwicowe natrectwo. I byc moze to tez nerwica.
I'll be where the eagles flying higher and higher

przez nieśfiadomy23 04 kwi 2009, 21:55
Dzisiaj zaatakowało mnie coś innego. Inne natręctwo myśli które mnie przeraża.

To znaczy byłem sobie w pewnym miejscu pełnym ludzi i próbowałem odpedzić zboczone myśli które same mi wskakiwały.
W pewnym momencie pomyślałem żeby w tym miejscu nie dostać erekcji z powodu tych myśli i nagle ogarnął mnie chyba lęk i strach, nagłe uderzenie gorąca, do tego drżenie niektórych części ciała-ównie rąk, nerwowość, dziwne uczucie w kroczu (nie żeby erekcja), walczyłem z tym.

Do niczego nie doszło ale to zaatakowało mnie kilka razy w tym miejscu, gdy tylko przestawało na jakiś czas, zaczynało sie ponownie od uczucia strachu gorąca, poczułem że musze stamtąd uciec żeby do tego nie doszło. Teraz boję się żeby w tym miejscu to znowu nie wracało.

Nie wiem z czym to jest związane te ataki, kiedys jeszcze 2 miesiące temu taki nie byłem czuję, że to mnie juz ogromnie dobija bo jedno natręctwo mysli zastępuje drugie znacznie gorsze. Zastanawiam się dlaczego tak jest i czy da się to kontrolować :roll:
Ostatnio edytowano 10 kwi 2009, 14:25 przez linka, łącznie edytowano 6 razy
Powód: ORTOGRAFIA I INTERPUNKCJA!!!!!!!

przez deepblue 10 kwi 2009, 13:42
napisz co ci powiedzial psychiatra jak wrocisz. ja mam podobnie ale z dziecmi i sie wybieram do psychoterapeuty...

przez belmo 17 kwi 2009, 21:22
ja sie balem ze jestem pedofilem, teraz boje sie ze jestem homo
zawsze podniecaly mnie kobiety i nie rozumiem takich mysli
o co kurna chodzi?moj zwiazek sie rozpadl przez chorobe(mialem niezle jazdy+alkohol) ale jeszcze w chorobie sex z kobieta byl wsanialy potem kilka tygodni po rozstaniu zaczely sie te wszystkie jazdy.Jestem sam - jakos sie przyzwyczailem.Nie mam zamiaru wiazac sie z facetem ale chyba boje sie kobiet.chyba mnie juz calkiem powalilo.

przez deepblue 27 kwi 2009, 00:22
off top: no i to jest wlasnie to. ktos pojdzie do lekarza i juz nie napisze na forum jak sie sprawa potoczyla :/

przez ola 22 25 paź 2010, 14:18
ja mam podobno newice natrectw,i tez mysle ze mam jakies podniety na temat Boga,i co ja mam robic?caly czzas zyje w poczuciu winy,nie wiem juz czy to nerewiica,bo ja cche o tym muslec,ale nie moge chyba tego nie robic,nie wiem juz
ola 22

przez milkfish 20 gru 2010, 06:34
:] po 4 piwach i 1l wina nasuwa mi się prosta, logiczna (w pewnym sensie), śmieszna (ale nie z założenia, bez obrazy, nie chcę nikogo tutaj ośmieszyć, ew. ośmieszę się sam) myśl: że problem wynika z wcześniejszego, a braku aktualnego spadku "napięcia", "Napięcia", które może być wynikiem aktualnego braku partnerki lub niechętnego podejścia do sposobu zrzucenia "napięcia", w strachu przed myślami nie o kobiecie a o x.

[Dodane po edycji:]

deepblue napisał(a):off top: no i to jest wlasnie to. ktos pojdzie do lekarza i juz nie napisze na forum jak sie sprawa potoczyla :/

To zazwyczaj jest tak, że lekarz przepisze leki, one zaczynają szybko i efektownie działać "bo nowy organizm, tutaj nie byłyśmy", pod 3 tygodniach opcja z górki spada do standardu doliny i wtedy dana osoba na forum "chyba" wraca... tak?
milkfish

przez majster69xxx 10 sty 2011, 13:09
Na nerwice najlepszy jest wysiłek lub się wyżyć na czymś i od razu pomaga.

Sortuj wg