NN a erekcja

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

NN a erekcja

przez DP 04 mar 2009, 15:26
Witam. Choruje na nerwice natręctw około 10lat...leczę się farmakologicznie od około 3lat. Obecnie biorę Anafranil SR, a wcześniej chyba z 8-10 innych leków na nerwicę natręctw..po wszystkich lekach jakie brałem...mam jeden główny efekt uboczny a mianowicie brak erekcji. Przeszkadza to mi i mojej dziewczynie...proszę o POMOC. Czy mogę brać coś do tego Anafranilu co spowodowałoby że nie miałbym tego problemu, ponieważ od ponad 2lat nie występuje u mnie w ogóle erekcja, natomiast wytrysk tak, ale co z tego jeśli nie mogę się kochać z moja dziewczyną. PROSZĘ o pomoc.
DP

Re: NN a erekcja

przez RAMM 05 mar 2009, 16:03
Powinieneś udać się do seksuologa lub poszukać informacji o skutkach ubocznych leków, które zażywasz - forum internetowe to kiepskie "miejsce" na szukanie porad w sprawach intymnych.
Nie żyć przeszłością, to mieć wszystko w dupie.

Re: NN a erekcja

przez martini80 03 kwi 2009, 09:35
Zgadzam sie z poprzednikem, tzn. idz do seksuologa, on przepisze ci tabletki wspomagajace erekcje. Twoj problem moze tkwic w psychice i dlatego po takiej tabletce albo po kilku odbedziesz udany stosunek, a potem sie wszystko rozbuja i nie bedziesz musial brac takich tablet.
Seksuolog dobierze ci jakies leki, ktore nie beda kolidowaly z tymi co bierzesz na nn. Ja mam ten sam problem po anafranilu. Pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg