prosze o opinie!!!jaki lek pomógł wam na nerwice natręctw ??

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Re: prosze o opinie!!!jaki lek pomógł wam na nerwice natręctw ??

przez Adaś2222 29 kwi 2009, 21:26
Zgadzam się z Tobą w dużej części, zauważyłem, że ja mam swoje "przekonania" z książek które ja czytałem a Ty masz swoje z których Ty czytałeś. Chociaż w niektórych momentach się one pokrywają, właśnie to co pisałeś, że sami sobie szkodzimy to ma sens, tylko ja też trochę pisałem na swoim przykładzie bo z tego wynika, że nasze mózgi są bardzo tajemnicze i niezbadane. Chodzi mi o to, że bardzo dużo czytałem książek naukowych o zmianie osobowości, pozytywnym myśleniu itd. bardzo mi to wszystko pomogło, ale jak nie brałem leków przez jakiś czas, to i tak moje główne objawy wracały w bardzo silnej postaci. Zacznijmy od tego, że stan swojej nerwicy oceniam po spaniu, biorąc leki (kiedyś) mogłem spać do nie wiadomo której itd. jak tylko przestałem brać leki przez dłuższy czas, to mam problemy z zasypianiem (tutaj dużo ostatnio pomogły książki i obecnie mogę szybko zasnąć), ale problem o budzeniu się samemu z siebie o 5-6 rano został. I nie ważne jakbym był zmęczony to i tak jak nie biorę leków budzę się o 5 rano, z niesamowitym niepokojem i lękami nie wiadomo przed czym, i nie potrafię się opanować. Następnie pojawia się problem jedzenia, nie mogę totalnie nic jeść, cały czas mam uczucie, że nic w siebie nie wcisnę, i wmawianie sobie, że jest się głodnym itd. nie odnosi żadnego skutku. Oczywiście oprócz tego wszystkiego w czasie dnia nasilają mi się zmiany nastrojów, lęki, natręctwa, i mimo, iż dużo czytałem o efektach placebo, autohipnozie, coachingu itd. to i tak nie odnosi to skutku w walce z głównymi aspektami mojej choroby bez leków.

Sortuj wg