Psychiatra!!Pilne!Co mam mu powiedziec, doradzcie!

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Psychiatra!!Pilne!Co mam mu powiedziec, doradzcie!

przez kitki 21 gru 2008, 16:17
Ide 1 raz do psychiatry, byłam u psychologa niewielemi pomogł,zdecydowałam sie na wizyte u psychiatry,poniewaz nie daje sobie rade z lękiem i nie daje mi on normalnie zyć.
Mam pytanie do tych co juz byli u psychiatry?!O co bedzie mnie pytał, długo to bedzie trwało?Od razu przepisuje leki, czy zaleca jakas terapie?
No i najwazniejsze, poniewaz mam głownie natrectwa myslowe, czy musze mu opowiadac, szczegołowo jakie to są natrectwa?Czy to wazne?Bo nie wiem, czy bede w stanie sie tak otworzyc.?Postawi mi do razu diagnoze?;)czy jak?

Re: Psychiatra!!Pilne!Co mam mu powiedziec, doradzcie!

przez jaaa 21 gru 2008, 19:21
jej
idziesz i mowisz co Ci dolega :roll:

ze masz natrectwa i odpowiadaj na jego pytania
z regroly lekarz wypisuje leki
wiec od ciebie zalezy czy zdecydujesz sie na taka forme leczenia- o to Cie on spyta
a ile bedzie trwac- z regoly imd dluzej tym lepiej chyba?;) to znaczy ze lakarz jest wnikliwy a nie tylko recepte wypisze;)

Re: Psychiatra!!Pilne!Co mam mu powiedziec, doradzcie!

przez scrat 21 gru 2008, 22:50
kitki napisał(a):Mam pytanie do tych co juz byli u psychiatry?!O co bedzie mnie pytał, długo to bedzie trwało?

Zapyta o to jaki jest problem. Opowiesz trochę o sobie, swoich lękach, potem psychiatra pewnie zada bardziej konkretne pytania. Ile będzie trwało - 40-60 minut.

Od razu przepisuje leki, czy zaleca jakas terapie?

Pewnie przepisze leki i powie co myśli o tym dalej - skieruje na terapię, porozmawia z tobą jak ty to dalej widzisz.

No i najwazniejsze, poniewaz mam głownie natrectwa myslowe, czy musze mu opowiadac, szczegołowo jakie to są natrectwa?

Zależy - ale wydaje mi się że nie. Bardziej ogólnie. Albo powiesz że się wstydzisz i tyle, profesjonalista zrozumie.
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg