Drapanie, rozdrapywanie, swędzenie i skubanie :((

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez Tajemnica 09 mar 2012, 23:14
No właśnie! Te grudki na głowie tak chciałabym je wydrapać ale boje się utraty włosów które i tak mam żad kie i wypadają. Niesamowicie odprężające :(
„ W swoim życiu przeżyłam wiele, wiele tragedii – większość z których nigdy się nie wydarzyła. "

przez Słoniątko34 10 mar 2012, 11:51
Ja też się melduję... Włosy wystrzyżone ale już obmyślam plan o pójściu do fryca i ściąc najkrócej jak się da...Moja Mama zasugerowała na łyso :D na co Jej odparłam żeby nie kusiła mnie do tego :nono: Nerd pisała,że wyrywa włosy a ja z kolei mam wstręt do moich włosów,swego czasu miałam włosy długie ale "dzięki" nn pozbyłam się ich...obcinając najpierw końcówki potem trochę więcej aż Mama wzięła nożyczki i ścięła mi na krótko.
...idz obok mnie i bądz moim Przyjacielem...

przez pisanka 10 mar 2012, 12:00
też kiedyś tak miałam :P miałam długie ładne włosy, zaczęłam je podcinać, podcinać, podcinać, aż w końcu ścięłam na 5mm. Oczywiście przerabiając po drodze irokeza :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Słoniątko34 10 mar 2012, 12:26
ja miałam luz z kłakami jak brałam chemię-wypadły mi wszystkie a ja zauważyłam,że nawet jest lepiej jak ich nie ma.Potem zapuściłam znowu długie bo mój były mąż nie cierpiał jak byłam łysa po chemioterapii i wręcz żądał ode mnie żebym zapuściła długie włosy.A teraz mam to w ....e i jak wróciła nn to jakoś tak "poddałam się" bez obawy o wygląd
...idz obok mnie i bądz moim Przyjacielem...

przez ladywind 10 mar 2012, 12:40
A ja wróce jeszcze to wyciskania, mam coś takiego że jak już sobie powyciskam na twarzy, to po jakims czasie
wracam do łązienki i jeszcze raz wyciskam te miejsca co już wcześniej meczyłam. Silniejsze to ode mnie.
Ma ktoś z Was też tak?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez wiola249 10 mar 2012, 13:40
Ja. Jak już wcześniej gdzieś pisałam. Teraz się wkurzam, bo zrobiłam sobie na czole masakre. Szczególnie nad jednym miejscem się od wczoraj już znęcam. A nie mam już korektora, żeby to sobie wszystko pozakrywać. Bo nawet w domu nie mogę patrzeć na to co sobie z twarzą robię i się tylko korektoruję i udaję, że nic nie ma. Ehh..
Nerwica depresyjna, neurastenia, lęki itd....
Dziecko we mgle........

It's one of those things people say: you can't move on until you've let go of the past

przez ladywind 10 mar 2012, 13:54
wiola249, no właśnie, ja też sobie z twarzy zrobiłam masakre, jakbym miała ospe, choć tydzien temu wyglądałą jeszcze gorzej, ciężkie to do zwalczenia, ale daje jakiś upust złym emocjom..
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Lady Em. 10 mar 2012, 13:57
ladywind, ja tak robiłam jak miałam trądzik, w wieku 12-15 lat, to była jakaś masakra... :oops:
Teraz też, na szczęście już mam mało pryszczy... ;)
Teraz siedzę z poskubanymi ustami... :(
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

http://www.onedepression.blox.pl

przez wiola249 10 mar 2012, 14:01
ladywind, No, z jednej strony upust złym emocjom, ale z drugiej strony potem jest złość, że się sobie tylko krzywdę robi... Ja właściwie nigdy wcześniej nie patrzyłam na to w ten sposób, myślałam sobie że wyciskam i tyle. Dopiero chyba jak zaczęłam to robić coraz częściej i byłam wkurzona na siebie przez to, no i jak brat zaczął mnie opieprzać, że mam przestać, bo będę miała blizny..a ja mimo tego nie mogłam
Dziecko we mgle........

It's one of those things people say: you can't move on until you've let go of the past

przez ladywind 10 mar 2012, 14:01
Lady Em., usta też czesto gryze, a potem ździeram z nich skóre :(
ja nie mam trądziku jako takiego, potrafie zaświecić światło w łazience i doszukiwac się takich
dosłownie mikrospokipijnych krosteczek, których nie byłoby sensu wyciskać, i potem z takiej
małej robi się duża czerowna plama :?

przez wiola249 10 mar 2012, 14:11
ladywind, Ja też właściwie jakihś problemów z trądzikiem nie mam. To znaczy przez to wyciskanie to teraz w sumie tak. Ale jeszcze mogę mieć poważne z tym problemy, mimo tego że juz 25 lat na karku, bo u mnie to rodzinne- np. siostra 29-letnia ma teraz taki wysyp na twarzy, brat 3 lata młodszy ode mnie z braku poprawy po chyba 100 róznych antybiotykach, bierze teraz taki lek już "ostateczny", drogi, bardzo szkodliwy na organizm, wśród działan niepożadanych np. sa próby samobójcze (z jakiegoś kraju to wycofali właśnie z powodu somobójstw), i ostatnio właśnie przez ok.2 tygodnie miał takie jazdy, na relanium był, bo się bał, że sobie coś zrobi, trząsł się cały itd. No ale przestać brać tego nie chciał, do psychiatry też z tym nie poszedł, taki stres miałam przez niego. No ale mu przeszło. W ogóle to on nie powinien tego brać, bo podejrzewa że ma depresje i inne takie, a wtedy się nie powinno, bo tylko można pogorszyć swój stan. No ale on chce się pozbyć tego trądziku za wszelką cenę..No cóż..
Kurczę, ale sie rozpisałam nie na temat! Już kończe ;)
Dziecko we mgle........

przez Tajemnica 10 mar 2012, 23:05
A ja jeszcze gryzę policzki od wewnątrz, zawsze coś tam jeszcze się znajdzie i do póki nie zrobią się bolesne zrosty albo rany będę gryźć nad tym nie panuję.
„ W swoim życiu przeżyłam wiele, wiele tragedii – większość z których nigdy się nie wydarzyła. "

przez wiola249 10 mar 2012, 23:43
Tajemnica, Ja to chyba przez sen gryze (może przy okazji zgrzytania zębami), bo się czasem budzę rano z poranionymi policzkami :?
Dziecko we mgle........

przez Tajemnica 10 mar 2012, 23:53
Całkiem możliwe, zgrzytanie zębami też nosi swoją specjalistyczną nazwę, nie pamiętam jaką. Ja natomiast najgorszy problem mam z tymi palcami. Teraz taką ranę zrobiłam sobie że szok, najgorzej że jak zacznie się goić jeszcze bardziej będę ją skubać :/

Sortuj wg