Drapanie, rozdrapywanie, swędzenie i skubanie :((

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez bibi 09 maja 2006, 08:20
no to również dopiszę, że jak brałąm amfę to na twarzy miałam jedną wiela ranę!!! miałam fazę wyciskania!! w tej chwili już mi to przeszło ale mam takie dziury , cera nie równa, mnustwo blizn...
skolei zaczeła moja córka
nie potrafię jej przetłumaczyć...moze inaczej --do niej nie docierają moje tłumaczenia..nie dość że ma po chorobie wiele bliznowców na policzkach to jeszcze doprawia je sobie wyciskaniem.
koszulki nosi tylko na długi rękaw, bo ramiona i klatkę piersiową ma poszatkowaną wyciskaniem, wstyd iść z nią do lekarza
daję jej magnez...ale nie widze zeby to ją usokajało...chociaż moze jakbym jej nie dawała to wygladałaby gorzej..
łączę się z wami :D
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez didado1 09 maja 2006, 10:15
Twarzy nie ruszam :D na szczęście żelazna zasada :lol:
znikłam i mnie nie ma .........

przez bubo 09 maja 2006, 10:27
ja nawet twarz ruszam, ale rzadziej. Najgorzej wyglądają plecy. Załatwiłam tam sobie już parę dobrych blizn. A gdy byłam mała, to oblizywałam i skubałam usta. Do dziś mi trochę zostało. Kąsanie swych usteczek. Taki kanibalizm trochę :lol:

Miałam koleżankę, co pazurami drapała okolice wokół paznokci. Miała tam jedną wielką ranę. Ta to dopiero miała problem...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Karo 10 maja 2006, 20:15
z tymi pazokciami to tak jak ja mam :?

przez bubo 10 maja 2006, 21:03
Karo napisał(a):z tymi pazokciami to tak jak ja mam :?

To pewnie Ci trudno się tego pozbyc tak jak mnie drapania po plecach...

przez Karo 17 maja 2006, 17:33
bardzo trudno, włąściwie to zawsze mówię sobie że już nie będę ale i tak to wraca, z plecami też ale nie aż tak bardzo

przez Flower 18 maja 2006, 00:49
Witam wszystkich forumowiczów :) to mój pierwszy post. Tak jak Wy ciągle się drapię, przede wszystkim na nogach. Przynosi mi to ogromną ulgę. Przez to moje nogi są pokryte plamkami, rankami, bliznami. Mam ogromną prośbę: doradźcie jak mozna to ukryć, bo jestem zmuszona włozyć spódnicę. Ze szczególną prośbą zwracam się do Iwo4 (piszesz, że doskonale radzisz sobie z kamuflarzem). Pozdro dla wszystkich i proszę o pomoc ;)

przez Marena 25 maja 2006, 20:44
Ja też zdrapuję strupki, wyciskam pryszcze, nawet jak mam malutkie-to zaraz robi się duży, bo go rozdrapię... 8)

Do tego mam strupki w tylnej części głowy i na barkach, bo jak tylko mam mały sturpek, to mu nie dam spokoju i dręczę aż robią się blizny.

Przez zimę spoko, bo nosi się swetry, ale jak tu w lecie plecy odkryć?

Pozdawiam :roll:

przez sproxxy 22 lip 2006, 04:03
witajcie, ja tez mam taki problem od kiedy pamiętam, drapie skubie nawet najmniejszego strupka co prowadzi do wielkich i głebokich ran ale niemogę się opamiętac mimo ze niechce drapac ale musze i drapie podświadomie, wiem ze to choroba ale jak ją zwalczyc ?? POMOCY ! :( :(

przez jowita 22 lip 2006, 20:00
no to kolejne moje natręctwo :roll: tez sie drapie jak głupia,a mam co bo mam łuszczyce wiec mam pełne pole do popisu,drapie ja do krwi a potem mnie szczypie i nie potrafie nad tym panowac :roll:
Może zawsze trzeba najpierw przejsc przez piekło......by zrozumiec czym naprawde szczeście jest.....

przez Maciek 22 lip 2006, 20:04
też drapię się ale troszkę inaczej (myślę, że to też spowodowane chorobą)
otóż obgryzam i drapię wszystkie skórki na palcach, przy paznokciach u dłoni ; czasami dosyć mocno i do krwi; mam wtedy takie ranki

przez passive-aggressive 19 sie 2006, 22:37
Ja chyba mam naturę masochistyczną, bo kiedy jestem naprawdę zdołowana to krzywdzę swoje ciało. Wyrywam sobie włosy, rozdrapuję pryszcze na czole, uderzam się w policzek aż nie będzie całkiem czerwony, siniaczę ciało. Boli, ale jak już znacznę, to nie mogę przestać.

przez Marcia 19 sie 2006, 23:44
ja sie nie krzywdze kiedys sie cielam ale ostatnio jakos mi przeszlo...

teraz tylko czasem wbijam sobie paznokcie w dlon i sprawdzam czy dlugo wytrzymam...
czuje mometami taka glupia satysfakcje...
i znow zakwitna maki i storczyki...

przez passive-aggressive 19 sie 2006, 23:52
Hm, ja się nie tnę. Nie lubię krwi. Ale lubię sobie sprawiać fizyczny ból, kiedy psychiczny staje się nie do zniesienia.

Sortuj wg