odczucia biseksualne u kobiet

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Re: odczucia biseksualne u kobiet

przez Zwykłyfacet 10 lip 2010, 17:04
Może Wam się przyda kilka ciekawych informacji o mnie, które będzie można analizować w kontekście mojej orientacji seksualnej. Więc od dziecka byłem dosyć zbuntowany, nerwowy i agresywny, ale z wiekiem mi się to "zmniejszyło". Nie wiem czy to jest normalne ale trochę ( a może nawet więcej niż trochę) lubię agresję i wszystkie agresywne sztuki walki :/. Nie podnieca mnie to, ale jakoś dziwnie pobudza. Mimo tego nie jestem niebezpieczny dla otoczeni, a tym bardziej dla kobiet którym nie mógłbym zrobić nic złego. Paradoksalnie moja agresja i nerwowość (i mój lekko agresywny wygląd) która ze mnie dosyć często wychodzi przyciąga kobiety.

Re: odczucia biseksualne u kobiet

przez Zwykłyfacet 12 lip 2010, 21:16
Jeszcze jedna ciekawa sprawa. Znalazłem teraz taki test
http://www.mozg-info.pl/funkcje.html
Sprawdź której półkuli mózgu używasz częściej. W przypadku gdy kobieta na obrazku porusza się zgodnie z ruchem wskazówek zegara używasz bardziej prawej półkuli. Wystarczy skupić wzrok na stopie, by po chwili zaczęła obracać się w drugą stronę.

Mi się ta pani kręci zgodnie z kierunkiem ruchu wskazówek zegara położonego na stole tarczą do góry. Skupiłem wzrok na stopie i dalej mi się kręci zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Mało tego. Gdy nawet próbuje sobie wmówić że kręci się w przeciwną stronę, to nic to nie daje i dalej jest to samo. To by oznaczało że bardzo mocno używam prawej półkuli, a u męskich homoseksualistów jest niby odwrotnie.

przez aankap 04 lip 2011, 16:44
tez tak mysle wiekszość facetów jest albo homo albo hetero nie spotkalam sie zeby fdacet ktory byl hereto rozmyslal kiedykolwiek o facecie. u kobiet jest inaczej nawet te ktore sa hetero spokojnie dla zabawy chociazby caluja sie z dziewczynami np tak jak za dawnych lat moje kolezanki z klasy ja jakos nigdy tego nie rpbilam bo mimo ze w liceum mialam spokoj z natretnymi myslami i moimi strachami to jakos nie mialam checi i pewnie balam sie troszke ( apropo moich problemow z przed lat) ze by mi sie spodobalo:P minął rok biore fevarin ale nie che juz brac leków, chce normalnie pic na imprezach a nie szukac wymowek itp i najbardziej mnie martwi to ze tak czy siak czasem pije mniej nie przed braniem leków ale nie ograniczam sie specjalnie jakos tak w koncu wychodzi i boje sie ze z tego powodu beda jakies skutki uboczne w przyszlosci nie wiem dokladnie jakie są te interakcje i czy takowe w ogole są przy fevarinie. ostatnio znowu troche mi wracają moje mysli w sumie skupiaja sie w okół tej samej przyjaciółki ze poprostu boje sie z nia spotykac i myslec o tym, i jesli chodzi o moje myslenie o kobietach to ogranicza sie ono i w sumie zawsze ograniczalo przed strachem uczucia do przyjaciółki nie wiem z czego to wynika i wkurza mnie to nieprzeciętnie!!! generalnie kiedy byla singielka nigdy mi sie to nie przytrafilo nigdy nie interesowaly mnie dziewczyny. oczywiscie zawsze tam analizując zycie staram sie doszukac jakis argumentów, przez ktore moje mysli moglyby byc realnym problemem. aj tam , czlowiek to bardzo skomplikowana istota a szkoda:) chcialabym byc prosta i cieszyc sie ze wszystkiego co mam (chlopaka studiow przyjaciol rodziny) tak bylo by super:D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kanashimi 05 sie 2011, 00:56
Ja ostatnio zaczęłam jakoś o tym obsesyjnie myśleć. Przez pewien czas w ogóle się zastanawiałam, czy nie jestem homo.
Teraz widzę, że raczej nie, choć nigdy z nikim nie byłam. Przez leki myślę też, że mam obniżone libido do 0. Teraz nic nie biorę i jakiejś większej zmiany nie ma, ale za tydzień zaczynam brać Fevarin.
Ciągle się zastanawiam: kto mnie pociąga ? z kim mam się spotykać?
Nie mogę się jakoś uspokoić, ciągle obsesyjne myśli na ten temat.
Miała któraś z Was tak?

Sortuj wg