odczucia biseksualne u kobiet

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Re: odczucia biseksualne u kobiet

przez *Wiola* 23 mar 2010, 22:19
magdalenabmw napisał(a):. Ponoć każda kobieta miała choć raz w życiu 'takie' myśli na temat innej kobiety ;) A która jest bez winy niech pierwsza rzuci kamieniem :P heh

.

Magda ja nie miałam!! słowo , nigdy . Ale muszę przyznać ,że nawet tego żałuję. Bo po jakichś nieudanych związkach z facetami myślałam sobie ,że tylko kobieta mogłaby mnie zrozumieć.
Moderator

przez refren 24 mar 2010, 04:09
Magdalena, tu chyba nie o to chodzi. I nie dla każdego to musi być "zabawa", tak jak dla Ciebie. Może inni się inaczej bawią? Gratuluję, że nie masz z tym problemu. Ale może nie rozumiesz problemów innych?
refren

przez atakitam 24 mar 2010, 08:44
Co Wy jej wszyscy radzicie spróbuj ... ? Halo ona ma męza . Ktoś sie zastanowił co jak to zrobi i się jej jednak nie spodoba to co wtedy ? Najwyzej nie bedzie mogła na siebie patrzeć , będzie czuc wstret do siebie bo napewno bedzie bogatsza o kolejne doswiadczenie seksualne . A tak na marginesie jak sie to ma do wiary przecież wyszła za mąż przysiegała przed Bogiem . I najwazniejsze co wtedy z dziećmi jeśli je ma ? , jeśli nie to moze jej tego brakuje . Nie chcę nikogo krytykować ale wydaje mi sie ze te posty które ja zachęcaja do spróbowania tego napisały osoby które nie maja zadnych wartosci a przespanie sie z kimś innym to tylko zabawa .

Ja Tobie nic być moze madrego nie powiem , ale moze porozmawiaj z kimś kto ma większe wartości moralne moze ksiadz ? Bo te osoby które Tobie tak doskonale radza rady dają do dupy !

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez klaudunia 24 mar 2010, 09:31
ja też jestemmężatkom
ale czasem podoba mi się jakaś kobieta
i wcale nie uważam że to coś złego
nawet powiedziałam o tym mężowi

przez magdalenabmw 24 mar 2010, 11:18
A czy Wy nie rozumiecie że kobiety to ESTETKI i lubią PIĘKNO ?

I przykro mi to pisać ( :twisted: ) ale naga kobieta wygląda piękniej niż nagi mężczyzna. Przynajmniej wg mnie.
I fajnie jest popatrzeć na piękną kobietę, ale to nie znaczy że np mamy ochotę zanurkować jej między nogi.

Bo są pewne myśli/fantazje które na zawsze pozostaną w sferze marzeń.
A to, co z nimi zrobimy i czy w ogóle mamy ochotę coś robić, zależy tylko od nas.

I ja nie piszę tutaj o odchodzeniu od partnera do kobiety i rzucaniu rodziny itd tylko piszę o jednej 'przygodzie' - bo tak naprawdę tylko sprawdzenie może nam pokazać czy naprawdę coś nas ciągnie prawdziwego do kobiet, czy to tylko nasze durne myśli. I nie piszę o jakichś 'grubszych sprawach' tylko np o pocałunku.

Co mąż na to? A od czego jest rozmowa? Ja mojemu wprost powiedziałam na co mam ochotę. Skrzywił się, ale chyba był w takim szoku że sam nie wiedział do jakiej kategorii to zaliczyć- zdrady?
A jak nadarzyła się okazja i my, i całe towarzystwo byliśmy pijani a między mną i koleżanką nawiązała się 'nić porozumienia' to widziałam że chyba nawet chciał by się przyłączyć ;)

Także rozmowa z partnerem a samej zastanowić się czy to są tylko myśli ale w rzeczywistości nic bym nie zrobiła, czy chcę to sprawdzić. A nie żaden ksiądz :? Co jej ksiądz powie? Że to grzech? A co ksiądz wie o seksie? No bez przesady.

Śmiesznym dla mnie było zawsze jak ksiądz się wypowiadał o seksie albo małżeństwie. Akurat oni są ostatnimi osobami które mogą mieć o tym pojęcie.
magdalenabmw

przez klaudunia 24 mar 2010, 12:25
ja miałam przygodę z dziewczyną
ale wiem że za nic w świecie nie zamieniłabym męszczyzny na kobietę
ale wiem jak to jest byc z kobietą
mój mąż o tym wie

przez wovacuum 24 mar 2010, 12:39
atakitam, jaki ksiàdz?po co ksiàdz?a co to-wyrocznia jakas??cholera mnie bierze,ze jak ludzie làczà sex z ksièdzem,kosciolem i religià!!ja wzièlam slub cywilny,przed bogiem nic nie przysiègalam..co to tylko sluby koscielne istniejà,??to forum o naszych przemysleniach,doswiadczeniach a nie o BOGU!!!

ps.bèdàc w Anglii milalam przygodè z kobietà..ciekawosc wzièla gorè nad rozsàdkiem :D bylo milo,aczkolwiek mèzczyzni sà bardziej interesujàcy.No w chwili obecnej jestem szczèsliwà mèzatkà,wièc inni nie wchodzà w rachubè ;)
wovacuum

przez atakitam 24 mar 2010, 16:20
nie chodziło mi że Ona ma akurat księdza ale żeby porozmawiała z kimś kto ma jakieś zasady moralne-a jeśli jest osobą wierząca to byc moze z ksiedzem . Nie potępiam tego że ktoś sobie eksperymentuje jak jest wolny , ale jak sie jest w zwiazku małżeńskim to trzeba brać konsekwencje za czyny . Mi na myśl przychodzi tylko jedna myśl nie wazne czy z kobieta czy z mężczyzną ZDRADA

przez Majster 24 mar 2010, 16:29
atakitam napisał(a):nie chodziło mi że Ona ma akurat księdza ale żeby porozmawiała z kimś kto ma jakieś zasady moralne-a jeśli jest osobą wierząca to byc moze z ksiedzem . Nie potępiam tego że ktoś sobie eksperymentuje jak jest wolny , ale jak sie jest w zwiazku małżeńskim to trzeba brać konsekwencje za czyny . Mi na myśl przychodzi tylko jedna myśl nie wazne czy z kobieta czy z mężczyzną ZDRADA

Igle w cudzym tak, ale belki w swoim nie... Jestes bez winy, ze rzucasz kamieniami?
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez magdalenabmw 24 mar 2010, 16:36
atakitam napisał(a):nie chodziło mi że Ona ma akurat księdza ale żeby porozmawiała z kimś kto ma jakieś zasady moralne-a jeśli jest osobą wierząca to byc moze z ksiedzem . Nie potępiam tego że ktoś sobie eksperymentuje jak jest wolny , ale jak sie jest w zwiazku małżeńskim to trzeba brać konsekwencje za czyny . Mi na myśl przychodzi tylko jedna myśl nie wazne czy z kobieta czy z mężczyzną ZDRADA

Wypraszam sobie. :? Bo czuję że te słowa są min. do mnie kierowane. Podstawą związku jest rozmowa. I jeśli ja dużo rozmawiam z moim partnerem i on zgodził się na to abym coś tam zrobiła z koleżanką (zresztą widział wszystko) i on nie uznał tego za zdradę - to nie jest to zdrada.

Nie umawiam się za jego plecami na jakieś schadzki, i on takich eksperymentów za zdradę nie ma choć jest bardzo zazdrosny.

Jeśli jej facet nie godzi się na to to niech tego nie robi. Ale jeśli się zgodzi to czemu nie? Wtedy spróbuje, zobaczy że to nie dla niej i natarczywe myśli przejdą - chociaż te myśli to coś normalnego!

I nie pisz komuś że nie ma zasad moralnych, bo wybacz ale po pierwsze się nie znamy, a po drugie nie Ty jesteś od mówienia co jest moralne a co nie. I wątpię abyś była sama czysta jak łza, ale mogę się mylić.
magdalenabmw

przez wovacuum 24 mar 2010, 16:45
magdalenabmw, nie warto dyskutowac z ''nadgorliwymi''moralizatorami.. :lol: ale cos malo kobiet w tym temacie pisze hmm..;tylko my takie niegrzeczne? :twisted: :twisted: :twisted:
wovacuum

przez magdalenabmw 24 mar 2010, 16:49
wovacuum napisał(a):magdalenabmw, nie warto dyskutowac z ''nadgorliwymi''moralizatorami.. :lol: ale cos malo kobiet w tym temacie pisze hmm..;tylko my takie niegrzeczne? :twisted: :twisted: :twisted:

No na to wychodzi :lol:
I lipa, znowu muszę iść do spowiedzi... Ech życie :roll: ;)

A kobiety swoje myślą, ino może boją się do tego przyznać ;)
magdalenabmw

przez refren 25 mar 2010, 02:45
Rada, że tylko "spróbowanie" daje odpowiedź jest moim zdaniem bez sensu. Jak ktoś ma natręctwo, że wyskoczy oknem, to ma wyskoczyć, żeby się przekonać czy naprawdę chciał? Ją (Jonę) sama myśl, że "kiedyś może coś było" przeraża. To po co się dalej dręczyć?
Uważam też, że autoprezentacja i chwalenie się swoją "niegrzecznością" jest tak samo nadgorliwe, jak moralizatorstwo.
refren

przez wovacuum 25 mar 2010, 15:14
refren napisał(a):Rada, że tylko "spróbowanie" daje odpowiedź jest moim zdaniem bez sensu. Jak ktoś ma natręctwo, że wyskoczy oknem, to ma wyskoczyć, żeby się przekonać czy naprawdę chciał? Ją (Jonę) sama myśl, że "kiedyś może coś było" przeraża. To po co się dalej dręczyć?
Uważam też, że autoprezentacja i chwalenie się swoją "niegrzecznością" jest tak samo nadgorliwe, jak moralizatorstwo.

to nie czytaj tego tematu..proste ;)
wovacuum

Sortuj wg