odczucia biseksualne u kobiet

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Re: odczucia biseksualne u kobiet

przez Pennywise 02 lis 2008, 15:25
ja uprawiałam dotychczas sex z dwoma kobietami (jezeli mozna nazwac to sexem ;]), miałam tez kilka przypadków "bliskosci" z innymi kobietami np. pocałunki, delikane pieszczoty, takie lajtowe, ale to nie zmienia faktu, ze wole mezczyzn, jakos bardziej mnie do nich ciagnie. nie wiem na czym konkretnie polega bycie "bi"i czy jestem, podobaja mi sie mezczyzni i kobiety i musze przyznac, ze po kobietach widac, która ma słabosc do innych kobiet, jakos zawsze ta która wydawała mi sie "tą wrazliwa" okazywała sie zainteresowaną :) moze to kwestia przypadku, ale moze rzeczywiscie inaczej odbiera sie ich sexualnosc.

niektórzy twierdza, ze ewentualne zabawy z inna kobieta podczas bycia w zwiazku z mezczyzna nie jest zdradą, hm, kazdy ma własny kodeks moralny, mój mi na to nigdy nie pozwalał i decydowałam sie na takie "przygody" bedac osoba wolna/samotna/singlem, zwał jak zwał, kazde okreslenie i tak jest słabe :)

duzo zalezy oczywiscie od nastawienia i tego co bedzie sie myslec o sobie po takiej "akcji" ja czułam sie całkiem spoko i miedzy innymi potraktowałam to jako nowe doswiadczenie. z pewnoscia sex z kobieta rózni sie od tego z mezczyzna i nie ma w tym nic złego i mysle, ze w wiekszosci przypadków nie oznacza to, ze zmieni sie orientacje sexualna na homosexualna.
"Ja zabijałem tylko siebie, ale zawsze tym, który umierał był tego świadek." Dennis Nielsen

przez Amy Lee 02 lis 2008, 20:10
Ja bym się na pewno czuła paskudnie, więc raczej poprzestanę na oglądaniu hentai :P

A wracając teraz na serio do nerwicy natręctw, tak, zdarza się nierzadko, że natrętne myśli przyjmują postać jakobyśmy rzekomo mieli ochotę na coś na co: 1) ochoty nie mamy, 2) uważamy za niewłaściwe.
Amy Lee

przez amandia 02 lis 2008, 21:33
Amy Lee napisał(a):Ja bym się na pewno czuła paskudnie, więc raczej poprzestanę na oglądaniu hentai :P

A wracając teraz na serio do nerwicy natręctw, tak, zdarza się nierzadko, że natrętne myśli przyjmują postać jakobyśmy rzekomo mieli ochotę na coś na co: 1) ochoty nie mamy, 2) uważamy za niewłaściwe.

hehe ja też bym się chyba czuła okropnie (choć w myślach jest zupełnie inaczej), i też uważam że te 'nerwicowe' myśli zwykle dotyczą czegoś na co byśmy się nie zdecydowali, albo są czymś z czym się nie zgadzamy np.nie mam nic przeciwko homoseksualizmowi, ale dopóki mnie nie dotyczy. Zauważyłam że w swoich myślach często stawiam siebie w sytuacjach których nie akceptuje, oraz które są dla mnie nie do przyjęcia i nie wiem jak u was, ale uwierzcie mi na byciu lesbijką się nie kończy ;))) No i zawsze jak coś nowego wymyślę, to mam atak paniki, że to może być prawda a nie nerwica, że tego naprawdę chcę, a nerwica to tylko wytłumaczenie, 'przykrywka' - to chyba jest najgorsze. Ech później aby się pozbierać potrzebuję kilku-kilkunastu dni, a ta myśl i tak zwykle wraca po jakimś czasie ://

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jaaa 02 lis 2008, 22:18
""No i zawsze jak coś nowego wymyślę, to mam atak paniki, że to może być prawda a nie nerwica, że tego naprawdę chcę, a nerwica to tylko wytłumaczenie, 'przykrywka'""

mam to samO!!!

przez jona1 03 lis 2008, 13:25
Przez to wszystko mam tak w stosunku do niektórych osób że nie cierpię jak siadają za blisko mnie, żeby czuć się swobodnie muszę się przesiąść tak by była zachowana większa odległość. Czasami jest mi aż głupio.

przez lulu-/--/- 16 lis 2008, 20:49
wiecie u mnie to jest roznie. tego, ze jestem bi sie nie boje. prawdemowiac jestem ciekawa, ale mysle, ze na natepny dzien bede miala kaca moralnego. pare tygodni temu balam sie bardzo, ze jestem homo. to bylo troche bez sensu bo podobaja mi sie faceci. narazie zobaczylam 2 dziewczyny, ktore mi sie spodobaly, jestem dosc wybredna ;)
"Warto to przetrwać, każdy to wie
Ból w sercu masz bo czasami jest źle
To czarna nić kręci się wokół nas
Czujesz ją też jeśli serce tu masz."

Jamal

przez vendetta84 16 lis 2008, 20:55
witam wszytskich!! ja tez mam mysli o byciu les....
jestem w zwiazku z facete, 6 lat, kocham go nad zycie, ale zaraz pojawiaja sie natrety, ze pewnie oszukuje siebie i jego, ze zyje w kłamstwie, to takie meczace...

przez amandia 16 lis 2008, 23:48
vendetta większość z nas w tym wątku ma to samo. Dla mnie jedynym wyjściem jest ignorowanie tych myśli, niedługo mam wizytę u kolejnego psychologa, może poradzi mi coś nowego.

przez vendetta84 17 lis 2008, 19:47
jona1 napisał(a):Przez to wszystko mam tak w stosunku do niektórych osób że nie cierpię jak siadają za blisko mnie, żeby czuć się swobodnie muszę się przesiąść tak by była zachowana większa odległość. Czasami jest mi aż głupio.

mam to samo :shock:
szczególnie w stosunku do jednej kobiety z pracy...

przez jona1 20 lis 2008, 10:32
Ale jeżeli nie macie powodów tak myśleć, to skąd u was natręctwa o byciu les. Mi zdarzyły się jak pisałam takie odczucia w momencie kiedy do głowy nie przyszło by mi nawet zastanawianie się nad moją orientacją , a nie dlatego że się nad tym zastanawiałam. Dlatego to mnie tak wytrąca z równowagi. Natomiast gdyby to było wynikiem tylko mojego rozważania nie popartego żadnymi konkretnymi wydarzeniami to bym sobie nawet tym głowy nie zawracała. To co takiego u was powoduje takie wątpliwości. Jeżeli ktoś chciałby o tyn napisać ale nie na forum to proszę na priv.

przez znadmorza 23 mar 2010, 19:13
2 lata temu jeszcze bylam spotykalam sie wylacznie z facetami.przelomem okazalo sie grzebanie w necie gdzie poznalam obecna moja dziewczyne:) i jestesmy ze soba ponad rok:) wczesniej tez mialam takie mysli jak jona i uwazalam sie za hetero jednak moje odczucia zycie z kobieta swiadcza ze jest inaczej..czuje sie spelniona i jest mi dobrze wlasnie w takim ukladzie.przezylam szok ale jakby odetchnelam z ulga i usmiechem na twarzy ze omija mnie przymusowy sex z facetem bo takowy nie dawal mi spelnienia psychicznego a i zycie z chlopem mnie przerazalo..
sprobuj pocalowac kobiete dotknij ja a sie przekonasz ,po coz nam watpliwosci ;) pozdr

przez magdalenabmw 23 mar 2010, 20:02
Uważam że nie ma się czego bać. Ponoć każda kobieta miała choć raz w życiu 'takie' myśli na temat innej kobiety ;) A która jest bez winy niech pierwsza rzuci kamieniem :P heh

Miałam kilka przygód w życiu z dziewczynami i nie żałuję. Było też kilka dziewczyn które się we mnie zakochały.

Ale nie jestem bi, po prostu lubię estetyczne rzeczy a niektóre kobiety są estetyczne. I nigdy nie czułam że chciałabym z kobietą być na stałe. Co to to nie. Ale myślę że jesteśmy tylko ludzmi i jeśli mamy okazję (i nikogo nie krzywdzimy) to można się zabawić.

Naturalnie wiele kobiet ma takie myśli ale nigdy ich nie przeniesie do życia realnego.
Ale zawsze można spróbować, chociażby dla zabawy ;)

Pozdrawiam!

p.s. Nie mam NN.
magdalenabmw

przez refren 23 mar 2010, 21:17
Dla mnie to ewidentnie natręctwo, które nic nie wnosi do Twojego życia. To bezsensowny lęk. Zgadzam się, że kobiety miewają takie odczucia, mimo, że są hetero.Zwłaszcza, że to było w okresie, kiedy jeszcze dojrzewałaś i wszystko się kotłowało i nie było w pełni ukształtowane.Ja miałam jakieś podobne odczucie w podstawówce :). Może też rzeczywiście nie jesteśmy w 100% wrażliwi tylko na jedną płeć, mogą być jakieś inne impulsy, ważne co u nas przeważa i na czym chcemy budować swoje życie. Jeżeli masz męża, to chyba wniosek z tego,że jesteś seksualnie określona i nie ma sensu się dręczyć czymś, co było w przeszłości, albo ewentualnie mogłoby być (tylko, czy w ogóle by mogło? Chyba nie).
Myślę, że w dzisiejszych czasach jest tyle wszędzie bodźców erotycznych, że wszyscy jesteśmy nieco nadpobudliwi, to znaczy kobiety reagują nawet na kobiety, bo ciągle widzimy jakieś obrazy erotyczne z kobietami (teledyski itd.), gdzie one robią wszystko, żeby obudzić w nas pragnienia erotyczne - tarzają się po łóżkach, wyginają itd...Zgadzam się też, że kobiety są bardziej pociągające estetycznie. Ja wolę popatrzeć na seksowną kobietę niż na nagiego faceta, a jestem pewna, że jestem hetero.

[Dodane po edycji:]

Jeszcze a propos, że czasem nam się wydaje, że chcemy czegoś, czego nie chcemy. Ja kiedyś się wkręciłam, że jestem uzależniona od alkoholu, choć nie było żadnych podstaw do tego (piłam alkohol z raz na dwa miesiące -na imprezach w umiarkowanej ilości). I tak się wkręciłam, że poczułam wszystkie odczucia opisywane przez alkoholików : szłam ulicą i wszystkie bary, puby mnie "wołały": wejdź, napij się! Wydawało mi się, że chcę się napić, żeby się lepiej poczuć, poczuć ulgę, a jednocześnie tak się tego bałam, że uciekłam do domu. Moje "uzależnienie" trwało dwa dni :) i nie ma po nim śladu. Teraz widzę, że to natręctwo - bałam się, że coś wbrew sobie zrobię, ale wtedy naprawdę myślałam, że mam ochotę się napić. A akurat dużo wtedy rozmawiałam z alkoholikami.
refren

przez magdalenabmw 23 mar 2010, 22:02
Ale czego tu się bać? Spróbujcie jak to jest z kobietą i po krzyku :smile: Przecież to nie branie ślubu a jedynie zabawa. Robi się coś po to aby było przyjemnie. Dlatego nie macie się coś bać. Jeśli bardzo dręczy Was myśl czy faktycznie coś Was ciągnie do kobiet... to po prostu sprawdzcie to i będziecie wiedzieć ;)
magdalenabmw

Sortuj wg