Nerwica Natrectw na tle Religijnym

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Nerwica Natrectw na tle Religijnym

przez paktofonikaz 21 paź 2008, 08:12
Ofiarujcie te mysli Panu Najwyzszemu... jesli ich nie chcecie Ofiarujcie je Panu Bogu. Powiedzcie Mu to ze ich nie chcecie i ze je Mu ofiarujecie!I nawet jesli beda sie powtarzac mowcie ze ich nie chcecie! i nie przejmujcie sie nimi ( bo ich przeciez nie chcecie) nie zatrzymujcie sie na nich, chcoby nie wiem jakie byly ( jesli ich nie chcecie to nie przejmujcie sie) to szatan atakuje ale wy sie nie poddajcie! i walczcie z nimi !

Re: Nerwica Natrectw na tle Religijnym

przez tweety 21 paź 2008, 19:02
Masz rację paktofonikaz. Napisz coś więcej, bo jeśli Twoja rada wynika z doświadczenia, to takie świadectwa zmotywują ludzi. Niedługo pewnie pojawią się nieprzychylne komentarze (choć mam nadzieje, że przez tą uwagę nie :smile: ) pozdrawiam.

przez Alexandra 22 paź 2008, 04:57
tak,jasne, Szatan :lol:

przepraszam, jesli kogos uroze, ale Szatan rozbawil mnie do granic mozliwosci, ze az na chwile minely mi natrectwa :D
Ola. Jeszcze będzie przepięknie,jeszcze będzie normalnie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tweety 22 paź 2008, 07:58
Alexandra co w tym śmiesznego? Jesteś tu wyrocznią, żeby negować czyjeś doświadczenia? Zaraz napiszesz o ciemnocie, a sama dajesz jej najwyższy wyraz w postaci braku tolerancji i negowaniu czegoś o czym masz blade pojęcie. Nikt nie pisze, że każde natręctwo czy większość pochodzi od złego, ale wielu ludzi wierzy i ma do tego podstawy, że on to wykorzystuje przeciwko nam. Poza tym znam wiele przypadków osób, które dzięki modlitwie wyszły z bardzo pogłębionej nerwicy natręctw, w której nie pomagały leki, lekarze, terapie. To są dowody i doświadczenie. Nie piszę tego na podstawie wiary czy emocji. Zwolnij więc ze zbyt szybkim osądzaniem tych spraw.
Pozdrawiam.

przez paktofonikaz 22 paź 2008, 14:58
moze kogos to smieszy... ale mnie to nie interesuje tak za bardzo... bo ja wierze ze to wlasnie tak jest jak napisalam... ( chodzi mi tutaj o przypadek nerwice natrecw na tle religijnym) bardzo mnie to meczylo... bardzo a teraz.. jest chyba wporzadku...;) tzn coraz lepiej ;) i ja wiem komu to zawdzieczam ;) pozdrawiam ;)

przez Alexandra 24 paź 2008, 08:55
Przepraszam bardzo, ale nic na to nie poradze, ze mnie Lucyfer rozbawil..... mial chyba prawo? :D
Ola. Jeszcze będzie przepięknie,jeszcze będzie normalnie.

Sortuj wg